dodatki na jesień

Uwaga jesień w pełni! Nieodłącznym elementem stroju są dodatki. Tej jesieni do łask wracają duże torby, kapelusze i szale. Zobacz, jakie dodatki będą najmodniejsze w tym sezonie. 

Niektóre kobiety kochają dodatki bardziej niż ciuchy. Jesień zdążyła już się rozwinąć na dobre, dlatego przedstawiamy listę najmodniejszych dodatków.

Spersonalizowane naszyjniki

Naszyjniki z Twoim imieniem, inicjałami, pierwszą literą imienia będą w tym sezonie bardzo modne. Wśród biżuterii popularne będą także duże łańcuchy.

Duże torebki

Duża torebka to przyjaciel każdej kobiety. Można w nich umieścić wszystkie rzeczy, których potrzebujemy w ciągu dnia. W tym sezonie najmodniejsze będą minimalistyczne wzory, które idealnie uzupełnią każdą stylizację.

Szale

Szal to praktyczny dodatek do jesiennych stylizacji. W tym sezonie na topie będą intensywne kolory: burgundowy, musztardowy, oliwkowy, purpurowy i granatowy. Dla miłośników krat dobra wiadomość – to nadal bardzo modny wzór.

Duża kokarda

Jest to sposób na ożywienie stroju. Duża kolorowa kokarda zawiązana pod szyją i włożona w poły żakietu to świetny pomysł tej jesieni.

Długie rękawiczki

Wydawać by się mogło, że rękawiczki powinny przede wszystkim chronić przed zimnem, jednak równie istotną kwestią jest ich wygląd. Tej jesieni bardzo modne będą długie rękawiczki, które mogą zastąpić nawet długi rękaw.

Chokery chokery chokery

W poprzednim sezonie także były bardzo modne, jednak w tym sezonie zmieniają swój wygląd. Rok temu nosiłyśmy cienkie czarne tasiemki, a w tym sezonie na topie będą takie, które są szerokie z elementami srebra i złota.

Kapelusze

Kapelusze są obecne w jesiennej modzie od kilku sezonów. Jest to jeden z elementów garderoby, który idealnie wpisuje się w tę porę roku.

A jakie są Wasze ulubione dodatki na jesień?

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.