nie pisz do niego gdy...

Kto lubi rozstania? Myślę, że niewiele jest takich osób. Trudno jest zerwać kontakt z osobą, z którą się sporo przeżyło, ale jest kilka takich sytuacji kiedy absolutnie nie możesz do niego pisać. Sprawdź, kiedy lepiej odłożyć telefon.

Zakończenie związku to prosta sprawa tylko w teorii, ale gdy dochodzą do głosu emocje okazuje się, że to bardzo skomplikowany proces. Pewnie część z Was na własnej skórze doświadczyło kilkukrotnych rozstań i powrotów z jednym partnerem. W wielu sytuacjach ma się ochotę napisać do swojego eks. My przedstawiamy 5 sytuacji, kiedy lepiej nie pisać do swojego byłego chłopaka:

Gdy w Twojej krwi jest za dużo alkoholu

To nigdy nie jest dobry pomysł. Piszesz rzeczy bez sensu, z dużą dawką emocji, które nie towarzyszą Ci na trzeźwo. Jak czujesz, że alkohol działa na Ciebie trochę za mocno to staraj się nie wysyłać żadnych wiadomości. Na następny dzień sprawdzisz, to co napisałaś i wtedy będzie Ci głupio.

Jeżeli Twój były wie, że jesteś ze znajomymi i powinnaś się dobrze bawić

Jeżeli chcesz mu pokazać jak świetnie bawisz się bez niego, to nie pisz do niego wiadomości, gdy jesteś np. na festiwalu muzycznym. Jak na prawdę dobrze bawisz się ze swoimi znajomymi to nie masz czasu, ani ochoty pisać do nikogo innego.

Gdy powiedziałaś, że już nigdy do niego nie napiszesz

Kiedy mówisz, że już nigdy nie napiszesz do swojego eks, a później znów wysyłasz mu wiadomość. Nie ważne jakie wytłumaczenie znajdziesz, musisz trzymać się tego, co postanowiłaś. Jeżeli deklarujesz, ze przestaniesz to robić, a mimo wszystko dalej piszesz to on nigdy nie potraktuje cię poważnie i nic się nie zmieni.

Kiedy jesteś chora

Gdy czujesz się źle i jesteś otoczona górką z chusteczek higienicznych to oczywiste, że chcesz pogadać z kimś, kto jest Ci bliski, ale zadzwoń do mamy, siostry, brata, przyjaciółki, a nie do swojego byłego faceta. To pogorszy Ci tylko humor.

Gdy trafisz w sieci na artykuł, który Ci o nim przypomina

Super jest wysyłać sobie artykuły, które kojarzą nam się z drugą osobą. To jest słodkie i urocze jak jesteście razem. Jednak po zerwaniu to niekomfortowe i nie pozwala wam ruszyć dalej i zacząć układać sobie życie z kimś innym.

(Źródło: thezoereport.com)

3 KOMENTARZE

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.