Trwa globalna awaria Facebooka i Instagrama

We wtorek po godzinie 16:00 5 marca 2024 doszło do globalnej awarii Facebooka – w Polsce i na całym świecie.
Użytkownicy zgłaszają problemy z logowaniem się do swoich kont i z korzystaniem z Messengera. Awaria dotknęła również inne aplikacje należące do Facebooka, takie jak Instagram czy Threads. Zgłoszenia wylogowania użytkowników z kont stale napływają z wielu polskich miast, w tym Warszawy, Krakowa, Lublina i Gdańska, a także z innych krajów.

Awaria Facebooka, Messengera i Instagrama 5.03.2024

Niezależnie od prób – logowanie się do Facebooka kończy się niepowodzeniem. Zgłoszenia na DownDetector.pl gwałtownie wzrosły w ciągu kilku minut. Najczęściej wskazywane problemy dotyczą logowania (prawie 70%), aplikacji (ponad 20 %) i strony www (blisko 10%).

Liczba zgłoszeń przekroczyła już 170 tysięcy

Obecnie, WhatsApp wydaje się być jedyną działającą usługą Meta. Co dalej i kiedy awaria zostanie usunięta? WhatsApp i inne komunikatory drastycznie zyskują na popularności. Obecnie nie wiadomo, co jest przyczyną awarii i kiedy problem zostanie rozwiązany

Meta, Facebook, Instagram, Messenger

Meta wcześniej znana jako Facebook Inc., to firma technologiczna, która posiada i zarządza kilkoma znanymi platformami i usługami społecznościowymi, takimi jak Facebook, Instagram, WhatsApp oraz Oculus VR. Firma skupia się na budowaniu technologii, które umożliwiają ludziom nawiązywanie kontaktów przez serwisy społecznościowe, korzystanie z rzeczywistości wirtualnej i innych nowych form interakcji.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.