Przeprowadzasz się do nowego miasta i nie wiesz, gdzie pójść na obiad czy do kina? Poza znanymi sieciami nie przychodzi Ci nic do głowy? Szukasz inspiracji w internecie, ale przejrzenie setek opinii zajmuje Ci mnóstwo czasu? Teraz możesz skorzystać z Mapy Miejsc w aplikacji seep. i wybrać sprawdzony lokal w trzech dedykowany kategoriach: jedzenie, rozrywka oraz kultura.

Mapa Miejsc, jedna z trzech funkcji aplikacji seep., to w polskich realiach bardzo innowacyjne rozwiązanie. Po pierwsze wystarczy jeden guzik i znajdujesz to, na co w danej chwili masz ochotę, wybierając pośród lokali podzielonych na trzy sekcje: jedzenie (kawiarnie i restauracje serwujące kuchnie z każdego zakątka świata), rozrywka (kluby i bary) oraz kultura (kino, teatr, czy muzeum). Sekcje zostały przygotowane w taki sposób, abyś poruszał się wśród nich intuicyjnie. Dzięki temu, poprzez jedno kliknięcie, znajdziesz miejsce na każdą okazję. Po drugie Mapa Miejsc ma funkcję, dzięki której widzisz osoby w pobliżu danego miejsca i – do czego zachęca twórca aplikacji – możesz do nich napisać, aby umówić się na wspólny lunch, kawę czy film.

Szukając sprawdzonego miejsca, w ramach udogodnienia, poza oznaczeniem go na mapie i nazwą lokalu, w jednym miejscu znajdziesz także informację o odległości dzielącej Cię od niego, link do jego strony internetowej, telefon kontaktowy oraz informację o godzinach otwarcia. Możesz więc bezpośrednio z poziomu aplikacji zadzwonić do restauracji lub jednym kliknięciem wybrać opcję usługi Uber Eats i zamówić jedzenie z dostawą. Warto dodać, że restauracje, które przeszły weryfikację seep., dostarczające swoje dania także za pomocą UBER eats, oferują użytkownikom aplikacji specjalne rabaty.

W wersji premium aplikacji wyszukasz miejsca nie tylko oddalone o 1, 2 czy 5 kilometrów od Ciebie, ale też przeniesiesz się do innego miasta. Pozwoli Ci to na kompleksowe zaplanowanie weekendu na wyjeździe bez spędzania godzin na TripAdvisor.

Lokale znajdujące się na Mapie to miejsca, które seep., przed zarekomendowaniem użytkownikom, dokładnie sprawdza pod kątem jakości i weryfikuje informacje opinie na ich temat.

– Liczą się dla nas jakość i wrażenia gości. Wielu lokalom, które się do nas zgłosiły, odmówiliśmy, bo najważniejsi w tym wszystkim są użytkownicy Mapy Miejsc. Zależy nam, aby byli zadowoleni i chętnie korzystali z funkcji, dzięki której po prostu znajdą to, czego potrzebują – mówi Bartek Wierzchowski, twórca aplikacji.

Już wkrótce, kilka z miejsc rekomendowanych na Mapie Miejsc przetestuje bloger kulinarny MACIEJ JE. Taki test dodatkowo uwiarygodni wybrane lokale.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.