odnaleźli córkę po 24 latach

Nieprawdopodobna historia przydarzyła się Wangowi Mingqingowi i jego żonie Liu Dengying. Ich córka zaginęła w 1994 roku, gdy miała trzy lata. Teraz rodzice odnaleźli ją. Okazało się, że przez ponad 20 lat mieszkała zaledwie 20 kilometrów od nich. 

Dramat chińskiej pary rozpoczął się w 1994 roku. Sprzedawali owoce na straganie w mieście Chengdu. Razem z nimi była ich trzyletnia córka. Ojciec dziewczynki zostawił ją na moment samą i poszedł rozmienić pieniądze na sąsiednie stoisko. Gdy wrócił dziewczynki już nie było.

Przez te wszystkie lata Mingqing nie przestał szukać córki. Rozdawał ulotki, wykupował ogłoszenia w gazetach. Wykorzystywał też internet w celu odnalezienia dziewczyny. W 2015 roku zatrudnił się jako taksówkarz i to było przełomem w jego życiu. Rozdawał wszystkim pasażerom ulotki. Posługiwał się także zdjęciem swojej drugiej córki, ponieważ nie wiedział jak dziewczyna może wyglądać jako dorosłą już kobieta. Okazało się, że siostry są do siebie bardzo podobne. Zrobiło się o nim głośno w całym kraju. Media rozpisywały się o historii jego rodziny. Zainteresował się tym nawet policyjny rysownik, który stworzył obraz pokazujący, jak Qifeng może wyglądać jako dorosła kobieta. Rysunek opublikowano w internecie i trafiła na niego Kang Ying.

Młoda Chinka mieszka teraz ponad 1000 kilometrów od Chengdu. Wychowywała się jednak w okolicach miasteczka w rodzinie zastępczej. Rodzice powiedzieli jej, że została znaleziona przy drodze. Skontaktowała się z panem Migquingiem. Okazało się, że Kang ma podobną bliznę, jak jego zaginiona córka. Przeprowadzono testy DNA, a ich wynik był pozytywny. Ostatnio spotkali się i Migquing zapewnił ją o swojej miłości. I cieszy się, że udało ich się odnaleźć córkę po 24 latach.

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.