wośp

Jurek Owsiak oficjalnie ogłosi, że w tym Roku podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy padł nowy rekord, zebrano 126 373 804 złote. Suma robi ogromne wrażenie!

Zebrane pieniądze trafią m.in. na wyposażenie szpitalnych oddziałów położniczych. WOŚP grał nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Spośród polskich miast, gdzie organizowano zbiórki, najwięcej pieniędzy zebrano w Warszawie – ponad 4 miliony złotych. Aukcje internetowe, przyniosły ponad 9 milionów zł na konto WOŚP.

Podczas konferencji Owsiak podkreślił, że prowadzona od 1993 roku akcja charytatywna to polska marka. Fundacja chce wyposażyć szpitale położnicze w: stanowiska do resuscytacji noworodków, nowoczesne inkubatory, aparaty do nieinwazyjnego wspomagania oddychania, aparaty USG oraz pulsoksymetry. Rodzice oraz najmłodsi pacjenci, w razie potrzeby mogą liczyć na nowy sprzęt w wielu oddziałach. Na pomoc, która jest niezbędna, aby uratować najmłodsze serduszka.

To dzięki Wam, z roku na rok zebrana kwota ciągle rośnie i bije rekordy. Miejmy otwarte serca na potrzeby innych i pomagajmy jak tylko możemy. Mały gest, a może uratować życie wielu osobom.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.