platforma opon - hurtownia opon b2b

Do końca maja trwa specjalna promocja „10 lat z Platformaopon.pl”. To nie lada gratka dla wszystkich tych, którzy zarejestrują darmowe konto na Platformaopon.pl i zrealizują przynajmniej jedno zamówienie. Dla nowych użytkowników przewidziany jest powitalny upominek.

Nagroda to jednak niejedyny bonus, który kusi, by założyć konto na Platformaopon.pl i móc dołączyć do grona 6 700 zadowolonych użytkowników. Najbardziej liczą się korzyści biznesowe, a takich jest mnóstwo. Platformaopon.pl to największy w Polsce serwis B2B, który umożliwia współpracę na dogodnych warunkach podmiotom, takim jak producent opon, hurtownia opon całorocznych, warsztat samochodowy, serwis czy sklep z akcesoriami motoryzacyjnymi.

Platformaopon.pl działa jak doskonała porównywarka cenowa. Użytkownicy, którzy chcą zamówić opony czy felgi w ilościach hurtowych bądź detalicznych, mogą sprawdzić ceny u różnych producentów, hurtowników i pośredników, by nawiązać współpracę z tym podmiotem, który oferuje najbardziej korzystne warunki. Liczy się cena, ale też szybkość obsługi całego procesu zamówień. Warto też wspomnieć, że Platformaopon.pl oferuje darmową dostawę, więc użytkownik minimalizuje kolejne koszty, za to generuje większy zysk. Może zamawiać produkt, na który w danym czasie zgłaszają zapotrzebowanie jego klienci. Nie musi magazynować zapasów, nie musi nabywać opon czy felg z ryzykiem, czy je w ogóle sprzeda. Co więcej, może korzystać z oferty, jaką jest hurt opon na terenie całego kraju, bo nie ogranicza go lokalizacja. Zamówienie zostanie zrealizowane sprawnie i szybko.

Korzystanie z Platformaopon.pl to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Dzięki rejestracji w serwisie łatwo można również rozszerzyć dotychczasową ofertę warsztatu czy sklepu z akcesoriami motoryzacyjnymi. Wybrana hurtownia opon sprzeda konkretny produkt zgodnie z zapotrzebowaniem, w konkretnej ilości. Specjalna promocja „10 lat z Platformaopon.pl” jest doskonałą okazją do tego, by sprawdzić działanie tego serwisu chociażby testowo. Prawie 7 000 zadowolonych użytkowników to świadectwo sprawnego funkcjonowania platformy. Cieszy również fakt obchodzenia jubileuszu 10-lecia. Widać wyraźnie, że Platformaopon.pl jest potrzebna w branży oponiarskiej, bo działa już 10 lat i zdobywa coraz więcej aktywnych użytkowników. Dołącz do nich już dzisiaj, rozpocznij współpracę B2B i generuj jeszcze większe zyski ze swojej działalności.

Bezpośredni link do promocji: https://platformaopon.pl/promocja-10lat

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.