sukienki gwiazd

Wielu z nas śledzi trendy, które co jakiś czas pojawiają się w modzie. Prekursorami nowego stylu ubierania się nierzadko są gwiazdy. Celebryci pojawiający się na różnego rodzaju imprezach bardzo często zachwycają publiczność odważnymi kreacjami. Jaki jest zatem obecny styl gwiazd?

Trendy na jesień – moda damska

Jesień to okres, w którym robi się coraz chłodniej, stąd też nasz strój powinien zapewniać nam przede wszystkim ciepło oraz wygodę. Wśród damskich stylizacji gwiazd możemy zauważyć trend odchodzenia od dżinsów typu rurki, na rzecz tych z szerszą nogawką. Kobiety coraz chętniej zakładają też bawełniane bluzy, które mają ochronić je przed utratą ciepła. Niezwykle interesująco prezentują się także długie sukienki, a także kozaki za kolano.

Trendy na jesień – moda męska

Również panowie pragną tej jesieni wyglądać modnie. Znakomitym wzorem do naśladowania są tutaj celebryci, dla których wygląd stanowi niezwykle ważny element ich rozpoznawalności. Wśród nich w tym roku popularne są ubrania inspirowane militariami. Ponadto, w modzie są również klasyczne garnitury w odcieniach granatu, beżu i szarości, kożuchy, skórzane kurtki oraz płaszcze w kratkę.

Absolutny hit dla wszystkich pań  – jesienne sukienki

Absolutnym hitem tej jesieni dla wszystkich pań są sukienki, najlepiej to pokazuje styl gwiazd. Wśród nich na uwagę zasługują kreacje, w których można chodzić na co dzień. Są one wykonane z nieco grubszych tkanin, aby zapewnić ciepło każdej kobiecie. Są one dłuższe aniżeli sukienki letnie – najczęściej sięgają one za kolana. Występują one w różnych kolorach – nierzadko są to różne odcienie brązu, szarości, ciemna zieleń. Doskonale komponują się one z kozakami oraz butami na nieco wyższym obcasie.

Moda osób znanych z pierwszych stron gazet zawsze była inspirująca. Tak jest i tej jesieni. Zarówno panie, jak i panowie, z całą pewnością znajdą coś, co chętnie widzieliby w swojej szafie. Dla pań szczególnie warte polecenia są zachwycające sukienki gwiazd.

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.