black friday

Black Friday czyli wyprzedażowe szaleństwo coraz bliżej. Jest to okazja, kiedy można kupić wiele produktów w okazjonalnych cenach. Sprawdźcie, jakie marki szykują najciekawsze promocje. 

Black Friday to dzień wielkich promocji. Przywędrował do nas, a jakże, z USA. Zawsze organizowany jest w ostatni piątek listopada. W Stanach dodatkowo jest to pierwszy piątek po święcie dziękczynienia. Z tym dniem wiąże się także Cyber Monday, który jest wynikiem tego, że Czarny Piątek trwa cały weekend. A w poniedziałek po zwariowanych trzech dniach zakupów klienci przenoszą się do sieci. Czekają tam na nich duże promocje.

Do akcji przyłączają się państwa z całego świata. W USA promocje są ogromne, ceny spadają nawet o 70%. W Europie szał jest mniejszy, ale i tak z roku na rok marki coraz śmielej obniżają ceny. W Polsce także klienci czekają na ten dzień z nadzieją na na prawdę ciekawe i opłacalne oferty.

Black Friday to nie tylko promocje ciuchów. Ale także, a może przede wszystkim obniżki cen sprzętów elektronicznych. Laptopy, telewizory, tablety można nabyć za mniejsze niż zazwyczaj pieniądze. Do akcji włączają się także takie sklepy jak Lidl i Biedronka. Mamy dla was 4 oferty, na które warto zwrócić uwagę podczas tego dnia.

Kosmetyki

Rossmann przygotował dla klientów niespodziankę. Wyobrażacie sobie sytuację, w której kupujecie perfumy,a drugie dostajecie za darmo? My sobie nie wyobrażamy, ale Rossmann już tak. Właśnie taką ofertę przygotowali na Czarny Piątek. Aby skorzystać z promocji należy zastosować kilka zasad: zakupu dokonujemy przez internet, produkty odbieramy w stacjonarnej drogerii( na stronie jest podana informacja, że w ciągu 3 godzin zamówienie powinno być gotowe do odebrania), promocja dotyczy tylko perfum. Z kolei drogeria Hebe przygotowała obniżkę – 50% na produkty wybranych marek m.in Tołpa, Dove, Gosh.

Sprzęt elektroniczny 

Obniżki znajdziemy w RTV Euro AGD niektóry produkty będzie można kupić nawet o 600 złotych taniej. Najciekawszą ofertą wydaje się być ta z Media Markt – kupujesz telewizor, a drugi możesz kupić za 1 zł.

Spożywka czyli Lidl i Biedronka kontra Czarny Piątek.

W tych dwóch sieciach oprócz żywności ważną część asortymentu stanowią artykuły gospodarstwa domowego i elektronika. I to własnie te produkty będzie można kupić taniej. W Biedronce rabat będzie wynosił 23% i będzie ważny tylko z kartą „Moja Biedronka”. Lidl idzie podobną drogą – za mniejsze pieniądze będzie można kupić artykuły, które wcześniej pojawiały się w ofercie sklepu. W tamtym roku rabat wynosił nawet 70%. W tym roku będzie można kupić np. cyklonowy odkurzacz bezworkowy za 199 zł (wcześniej 279), powerbank za 7 zł wcześniej (24,90), toster w cenie obniżonej o 45%.Tesco także przecenia elektronikę i kosmetyki. Ofertę możecie zobaczyć w gazetce promocyjnej. My podpowiadamy, że elektryczne szczoteczki i prostownice dostaniecie o połowę taniej.

Ubrania

Jeżeli chcecie upolować ciuchy na tej wyprzedaży to większość sklepów decyduje się na obniżkę cen w granicach 20 – 30%. Dużo promocji przygotował Decathlon i  Reebok.

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.