zmiany u Lewandowskiego
foto. focus.de

Piłkarz podpisał umowę z nowym agentem. Skończył współpracę z Cezarym Kucharskim, a rozpoczął z Pinim Zahavim. Współpraca ma przyczynić się do osiągnięcia jednego z najważniejszych celów Lewandowskiego. Czy marzenia staną się rzeczywistością?

Decyzja o zmianie menadżera rosła w głowie naszego najlepszego piłkarza od dłuższego czasu. Cezary Kucharski zajmował się interesami sportowca przez ponad 10 lat. Pini Zahavi, Izraelczyk jest jedną z najpotężniejszych postaci na rynku agentów piłkarskich, ma pomóc Polakowi spełnić największe marzenie, jakim jest gra w Realu Madryt. Zahavi zaczął już rozmowy z „Królewskimi”, którzy za kapitana polskiej reprezentacji są gotowi zapłacić 150 milionów euro. Suma robi ogromne wrażenie.

Pytania brzmią: Po co zmieniać coś, co funkcjonowało perfekcyjnie? Odpowiedź jest jednoznaczna- transfer do Madrytu. Real kusił Roberta już trzykrotnie, ale zawsze coś stało na przeszkodzie. Przed Zahavim najtrudniejsze zadanie, czyli rozmowa z członkami Bayernu Monachium. Szefowie do tej pory byli bardzo przeciwni sprzedaży swojego najlepszego zawodnika. Kontrakt „Lewego” obowiązuje do 2021 roku, ale zdolności i znajomości nowego agenta być może coś w tej sytuacji zmienią.

Lewandowski nigdy nie ukrywał, że jednym z jego największych marzeń jest gra na Santiago Bernabeu. Czy Zahavi pozwoli spełnić to marzenie? Na pewno będzie to burzliwy temat w świecie sportu, a liczni kibice Roberta i fani futbolu z niecierpliwością czekają na dalszy rozwój wydarzeń.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.