zaręczyny w kauflandzie

Na początku lutego pan Ireneusz zdecydował się oświadczyć swojej kobiecie. Jednak zrobił to w dość nietypowym miejscu – w Kauflandzie. Zobaczcie wideo.

Zaręczyny w Kauflandzie stały się hitem internetu. Filmik obejrzało prawie 200 tysięcy osób. Może Was zastanowić skąd wideo wzięło się w internecie – mężczyzna sam wrzucił je do sieci, ponieważ nie jest postacią anonimową. Mieliśmy możliwość poznać go w „Must Be the Music” zaśpiewał wtedy piosenkę pokazującą dystans do siebie, śpiewał – nigdzie nie znajdziesz takiego pięknego, zdolnego jak ja, nigdzie nie znajdziesz, bo takich już nie ma. Zobaczcie sami.

https://youtu.be/N7PxrkvCEq4

Skoro przypomnieliśmy sobie już Irka możemy przejść do jego zaręczyn w Kauflandzie. Mężczyzna pisze, że wideo z jego oświadczyn to prezent dla hejterów, dzięki któremu przekazuje im cząstkę siebie. Irek podszedł do informacji i przez megafon wyznał swojej kobiecie miłość mówiąc – Justynko kocham Cię. Irek mówi. Czy można Cię prosić do informacji? Dziewczyna przyszła jednak widać było po niej, że jest zszokowana. Między wypowiadanymi przestań przestań, zgodziła się zostać jego żoną.

https://youtu.be/NJzwUT6Q9-E

Nie wiemy czy zaręczyny w Kauflandzie wynikały z tego, że para się tam poznała, nie wiemy także czy stoi za tym jakaś inna romantyczna historia. Jednak na parę, a w szczególności na Pana Irka spadła fala krytyki. Internauci nie szczędzili mu słów krytyki.

My nie możemy się zdecydować, co myślimy o oświadczynach w osiedlowym spożywczaku, trochę nas bawi, trochę myślimy, że słodkie, a trochę, że żenujące. A wy co myślicie o takim sposobie zaręczyn?

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.