odzież zimowa dla dzieci 2021

Wyjazd w góry to z pewnością dobry pomysł na aktywne spędzenie czasu z rodziną. Zimowa aura sprzyja zabawom w śniegu. Jak sprawić, by Twoje dziecko czuło się dobrze i było bezpieczne podczas uprawiania sportów i zabaw na śniegu? LemonExplore specjalizuje się w odzieży dziecięcej na każdą pogodę. Czerpie inspirację ze świata dzieci, które są aktywne i chętnie spędzają czas na świeżym powietrzu. Ubrania zimowe wspierają naturalną aktywność dzieci, które nieustannie szukają przygód. Dzieci są w ciągłym ruchu, dlatego musimy zapewnić im ciepło i komfort, aby bez przeszkód mogły odkrywać zimowy świat.

Odzież zimowa dla dzieci 2021

Zimowe ubrania dla dzieci LemonExplore mają niezwykłe kolory i nadruki, które sprawiają, że trudno oderwać wzrok. To także funkcjonalna odzież zimowa dla dzieci, która pomaga naszym dzieciom być bezpiecznym. Kurtki zimowe i ubrania robocze mają odblaskowe taśmy i nadruki, dzięki którym Twoje dziecko będzie dobrze widoczne zarówno na stoku, jak i na drodze. Zimą wcześnie robi się ciemno, dlatego należy zadbać o widoczność najmłodszych.

Zawsze wychodzimy z założenia, że ​​nie ma złej pogody, tylko nieodpowiednie ubrania. Dzięki materiałom ThermoTex i DWR użytym w nowej kurtce zimowej żadna pogoda nie jest straszna. Okrycia wierzchnie wykonane z tego materiału pełnią odpowiednią funkcję, aby naszym pociechom było ciepło i sucho, a my zapomnimy o przegrzaniu.

Odzież zimowa dla dzieci 2021 jest niezwykle trwała, co oznacza, że​​ łatwo je wyczyścić nawet po najbardziej szalonej zabawie. Podczas aktywności ruchowej na dworze, uprawiania sportów na lodzie i śniegu nie wolno ograniczać aktywności i należy zadbać o utrzymanie ciepła.

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Jasne kolory i odblaskowe detale na kurtce stokowej sprawiają, że dziecko jest bardziej widoczne, co zwiększa też bezpieczeństwo.

Kombinezony narciarskie LemonExplore są pełne sprytnych elementów: gumki, regulowane paski i mankiety, specjalnie zaprojektowane kieszenie dla dzieci do przechowywania kosztowności, i  na inne  dziecięce skarby. Dzięki temu dzieciaki będą mogły szaleć na stoku bez obaw, że coś zgubią. Jest to szczególnie ważne, gdy dziecko wyjeżdża na zimowisko i nie możemy nad nim czuwać.

Dzięki dobrze zaprojektowanej odzieży śnieg nie dostanie się pod dziecięce ubranko, co uchroni malucha przed zachorowaniem i dyskomfortem. Odpowiedni strój sprawi, że dziecku będzie ciepło i wygodnie. W takich ubraniach mogą wykonywać najbardziej szalone akrobacje na śniegu, rzucać się w zaspy czy chodzić na kolanach, a Ty możesz cieszyć się tym, że Twoje dziecko bawi się na świeżym powietrzu bez żadnych przeszkód.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.