dieta pudełkowa do domu

Dlaczego dieta pudełkowa do domu?

Poniżej przedstawiamy największe zalety cateringu dietetycznego:

 1. Oszczędność czasu – po pierwsze czas oszczędzasz na planowaniu posiłków. Nie musisz się zastanawiać co ugotować na obiad? Po drugie przestajesz spędzać godziny w kuchni na gotowaniu. Sobotę możesz spędzić z rodziną lub zwyczajnie odpocząć, zamiast stać w kolejce do kasy w supermarkecie.
 2. Kaloryka i wartości odżywcze dobrane do potrzeb naszego organizmu. Wybór ilości spożywanych przez nas kalorii jest kluczowy w osiągnięciu naszego celu.
 3. Smaczne posiłki – Producenci cateringów dietetycznych dbają o to, by ich dieta pudełkowa do domu była atrakcyjna dla naszych kubków smakowych, aby łączyć przyjemne z pożytecznym. Może się okazać, że nie taki szpinak straszny, jak go malują.
 4. Jesz zdrowo – Catering dietetyczny zapewnia pakiet posiłków, które dobrze wpłyną na Twój układ pokarmowy, nerwowy i krwionośny. Każdy wie, że „jesteś tym, co jesz”, dlatego tak ważne jest, żeby zwracać uwagę na to, żeby spożywać jedzenie nieprzetworzone.
 5. Brak bałaganu w kuchni – Żadnych obierków, rozsypanej soli i pokus, żeby dołożyć sobie kawałek serka czy dodatkową łyżkę sosu.
 6. Zawsze świeże jedzenie – nic się nie marnuje i smakuje, jakby ktoś przed chwilą dla Ciebie przygotował.

W dzisiejszych czasach jesteśmy bardzo zapracowani. Ciężko nam wygospodarować czas na przygotowywanie wartościowych posiłków. Gdy jednak się to uda, nie zawsze wiemy jak skomponować posiłek z dobrą proporcją tłuszczów, węglowodanów i cukrów. Z pomocą przychodzi catering pudełkowy. Warszawa to idealny przykład, gdzie dostępny jest dowóz diety pudełkowej do domu.

Na co zwrócić uwagę wybierając catering dietetyczny?

 • Ekologiczne opakowanie – Watro zwrócić uwagę na biodegradowalność opakowań w dietach cateringowych. Przyjmując, że jedno pudełko waży 20 g, a otrzymujemy ich codziennie pięć, miesięcznie produkujemy 3 kg plastiku. Prawie 40 kg w ciągu roku.
 • Różnorodność posiłków – nie ma nic gorszego niż nudna dieta. Wówczas łatwo z niej zrezygnować i oddalić się od wyznaczonego sobie celu.
 • Sprawdź godziny dowozu – czy są zgodne z Twoim trybem życia
 • Sprawdź warunki dowozu – czy produkty dostarczane są transportem chłodniczym?
 • Sprawdź, czy firma oferuje dietę dopasowaną do twoich preferencji smakowych

Dieta to styl życia

Miesiąc na diecie pudełkowej potrafi wywrócić nasze życie do góry nogami. Dzięki niej uczymy się dobrych nawyków żywieniowych. Między innymi regularnego spożywania posiłków. Przestajemy podjadać, ponieważ dostarczymy organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje. To wszystko razem sprawia, że nie przybieramy na wadze, a nasz organizm funkcjonuje prawidłowo.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.