najmodniejszy kolor na wiosnę

Kalendarzowo zbliżamy się do wiosny. Czekamy na więcej słońca, na możliwość zrzucenia grubych kurtek oraz na nowe trendy. Zobaczcie, jaki kolor będzie najmodniejszy tej wiosny.

Wiosna się zbliża, a wraz z nią nowe trendy. Ta pora roku kojarzy nam się ze zmianami i szaleństwem. To właśnie wiosną najczęściej decydujemy się na zmianę fryzury oraz koloru włosów. Wiemy już, jaki odcień będzie królował w najbliższych miesiącach.

Najnowszy w trend w koloryzacji pokazuje mocne, nasycone kolory. Najciekawsza wydaje się być propozycja jasnych słonecznych i intensywnych włosów. Na instagramie już w tym momencie pojawiają zdjęcia kobiet dumnie noszących właśnie taki kolor.

https://www.instagram.com/p/Bfr5RAmFqJ6/?utm_source=ig_embed

Jest to dość odważna propozycja – nie każdy będzie gotów się na nią zdecydować. Kolor znajduje masę zwolenników, ale oczywiście znajdą się też i tacy, którzy skrytykują go od góry do dołu. Od czubka głowy po same końcówki.

https://www.instagram.com/p/BfuyKQ2g1q6/?tagged=yellowhair

Żółty kolor to żywy i przywołujący skojarzenia z latem odcień. A dzięki niemu możemy nadać swojemu wizerunkowi naprawdę ciekawego charakteru. Instagramowiczki udowadniają jak ciekawie można połączyć taki kolor ze stylizacjami.

https://www.instagram.com/p/Bfq0oj6AGPU/?tagged=yellowhair

A czy Wy odważylibyście się na taką koloryzację?

 

 

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.