kolekcja dla drogerii

Po raz kolejny drogeria wchodzi w kooperację ze znanym projektantem. Tym razem będzie to Łukasz Jemioł. Kolekcja będzie dostępna w drogeriach stacjonarnych od końca września. Sprawdźcie ile trzeba będzie zapłacić, za ubrania od znanego projektanta.

Rossmann po raz kolejny podejmuje współpracę z polskim projektantem. Tym razem jesienną kolekcję zaprojektował dla drogerii Łukasz Jemioł. Wcześniej można było nabyć ubrania sygnowane nazwiskiem Gosi Baczyńskiej i Macieja Zienia oraz Paprockiego i Brzozowskiego. Kolekcja Łukasza Jemiołą będzie dostępna stacjonarnie od 30 września.

Łukasz Jemioł to znany polski projektant. Jakiś czas temu zrobiło się o nim głośno, dlatego że wypuścił bluzy z napisem, który zawierał błąd gramatyczny. Internet zapamiętuje takie sytuacje i hasło First love, second sex było wyśmiane wielokrotnie. Jednak nawet taki błąd nie zmienia faktu, że ubrania od Jemioła są dość dużym wydatkiem. Niektóre modele swetrów kosztują ok 1300 złotych, a najtańszy płaszcz 1490 złotych.

Kolekcja zaprojektowana dla drogerii Rossmann obejmuje sporo jesiennych dodatków takich jak czapki, szaliki i rękawiczki. Oprócz tego już niebawem, będzie można kupić także swetry, kardigany, spodnie, bluzy, kurtki,a nawet rajstopy sygnowane nazwiskiem Jemioła. W kolekcji znajdziemy także torebki.

Jeżeli chodzi o ceny, będą przystępniejsze niż ceny kolekcji produkowanych bez współpracy z drogerią. Najdroższe będą kurtki po 249 złotych, a najtańsze rajstopy za 25 złotych. Za torebkę w bardzo modnym wzorze, podobną do torebki Chloe, która podbija serca blogerek modowych trzeba będzie zapłacić 119,99 złotych. Swetry z drogeryjnej kolekcji będą maksymalnie kosztować 219 złotych. 

Podoba wam się to, że znani projektanci robią kolekcje, które można nabyć w bardziej przystępnych cenach?

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.