kolekcja dla drogerii

Po raz kolejny drogeria wchodzi w kooperację ze znanym projektantem. Tym razem będzie to Łukasz Jemioł. Kolekcja będzie dostępna w drogeriach stacjonarnych od końca września. Sprawdźcie ile trzeba będzie zapłacić, za ubrania od znanego projektanta.

Rossmann po raz kolejny podejmuje współpracę z polskim projektantem. Tym razem jesienną kolekcję zaprojektował dla drogerii Łukasz Jemioł. Wcześniej można było nabyć ubrania sygnowane nazwiskiem Gosi Baczyńskiej i Macieja Zienia oraz Paprockiego i Brzozowskiego. Kolekcja Łukasza Jemiołą będzie dostępna stacjonarnie od 30 września.

Łukasz Jemioł to znany polski projektant. Jakiś czas temu zrobiło się o nim głośno, dlatego że wypuścił bluzy z napisem, który zawierał błąd gramatyczny. Internet zapamiętuje takie sytuacje i hasło First love, second sex było wyśmiane wielokrotnie. Jednak nawet taki błąd nie zmienia faktu, że ubrania od Jemioła są dość dużym wydatkiem. Niektóre modele swetrów kosztują ok 1300 złotych, a najtańszy płaszcz 1490 złotych.

Kolekcja zaprojektowana dla drogerii Rossmann obejmuje sporo jesiennych dodatków takich jak czapki, szaliki i rękawiczki. Oprócz tego już niebawem, będzie można kupić także swetry, kardigany, spodnie, bluzy, kurtki,a nawet rajstopy sygnowane nazwiskiem Jemioła. W kolekcji znajdziemy także torebki.

Jeżeli chodzi o ceny, będą przystępniejsze niż ceny kolekcji produkowanych bez współpracy z drogerią. Najdroższe będą kurtki po 249 złotych, a najtańsze rajstopy za 25 złotych. Za torebkę w bardzo modnym wzorze, podobną do torebki Chloe, która podbija serca blogerek modowych trzeba będzie zapłacić 119,99 złotych. Swetry z drogeryjnej kolekcji będą maksymalnie kosztować 219 złotych. 

Podoba wam się to, że znani projektanci robią kolekcje, które można nabyć w bardziej przystępnych cenach?

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.