fryzury gwiazd

Gwiazdy na czerwonym dywanie zawsze mają piękne fryzury. Jeżeli zazdrościsz celebrytom pięknie zrobionych włosów,  sprawdź jak na prawdę powstają gwiazdorskie fryzury.

Gwiazdy na czerwonym dywanie zazwyczaj prezentują się pięknie. Idealnie dobrane kreacje i fryzury, które wywołują zazdrość. Jednak jest kilka trików dzięki, którym włosy celebrytów wyglądają tak dobrze.

Po pierwsze stylista rzadko pracuje na mokrych włosach

Gwiazdy doskonale o tym wiedzą. Myją głowę dzień przed ważnym wyjściem lub rano w dniu, w którym ma być impreza. Pomyślisz, że to głupie, przecież włosy oklapną i nie będą wyglądały świeżo. Ale styliści wiedzą jak sobie z tym radzić. Używają balsamów nadających objętość i suchych szamponów, gdy chcą uzyskać efekt puszystości.

A po takich zabiegach, zabierają się do układania fryzury

Dopiero po takim przygotowaniu włosów, fryzjerzy używają lokówek lub prostownic w celu wymodelowania fryzury. Często styliści pozostawiają włosy do naturalnego wyschnięcia to pomaga im w ułożeniu perfekcyjnej fryzury.

Doczepki często stosowane „na salonach”

Sztuczne włosy nadają gwiazdorskim fryzurom idealnego wyglądu. Na czerwonym dywanie prawie wszystkie gwiazdy mają gęste i niezniszczone włosy. To dzięki doczepianym pasmom. Jeżeli włosy doczepia specjalista to mogą wyglądać olśniewająco.

Do stworzenia loków nie używa się jedynie dyfuzora

Gwiazdorskim lokom poświęca się więcej czasu. Najpierw włosy suszy się na prosto i gładko, aby zyskały połysk. Ten zabieg zapobiega stroszeniu się włosów. Dopiero w tym momencie włosy są podkręcane.

A inny sposób na loki jak z czerwonego dywanu to…

Zastosowanie balsamu przeciw puszeniu się lub olejek. Później należy zwinąć włosy w ciasny ślimak. Taki zabieg nabłyszczy loki. Po wyschnięciu można podkręcić włosy lokówką, aby jeszcze bardziej podkręślić skręt.

 

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.