jesienne sukienki

Sukienki to świetny pomysł na jesienne stylizacje. Co jest najmodniejsze i najciekawsze w sezonie jesień/zima 2018? Wybraliśmy dla was najciekawsze modele z sieciówek – sprawdźcie.

Sezon jesienno – zimowy przynosi wiele ciekawych wzorów. Niektóre z nich są już znane. Kobiety uwielbiają zakładać sukienki,a mężczyźni uwielbiają, gdy kobiety to robią. Zobaczcie zatem jakie wzory będą najmodniejsze w tym sezonie. Wybraliśmy najciekawsze i najmodniejsze sukienki z sieciówek.

Sukienki w kwiaty

Kwiatowy wzór królował także latem. Jednak jesienią wraca w retro postaci. Część osób określa to zjawisko jako przenoszenie wzorów babcinych narzut na sukienki. Jednak zobaczcie same, czy te sukienki nie są urocze?

Czerwone sukienki

Umówmy się czerwona sukienka to zawsze dobry pomysł. Jednak w sezonie jesień/ zima to właśnie czerwień jest na topie. Sukienki w tym kolorze dobrze sprawdzą się na specjalne okazje, ale także na co dzień. Zobaczcie, co oferują nam sieciówki.

Sukienki – marynarki

To jedna z ciekawszych propozycji na ten sezon. Długie marynarki nosimy jako sukienki. Takie sukienki często mają asymetryczny budowę.

Sukienki w kropki

Małe lub większe grochy cały czas w modzie. Bardzo modne są też koszulowe sukienki w kropki. Czarne w białe grochy lub inne połączenia kolorystyczne – to pożądany produkt przez następne parę miesięcy.

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.