TEDi
foto. tedi.com

Nowa sieć niemieckich sklepów wchodzi do Polski.Od przyszłego roku będzie można robić zakupy w TEDi. Sprawdźcie, co będzie w ofercie sklepu. 

TEDi to niemiecka sieć dyskontów, która działa od 2004 roku. Promują rodzinno – przyjacielskie relacje, dlatego także pojawiają się nie tylko w dużych miastach, ale też w tych mniejszych miejscowościach. W przyszłym roku zamierzają otworzyć w Polsce swój pierwszy sklep. Do tej pory mają ich ok. 1600. Najwięcej w Niemczech, ale także w Austrii, Słowenii, Słowacji i Hiszpanii. Firma planuje rozwój i otworzenie kolejnych 3200 placówek. W najbliższym czasie planują wejście na rynek Polski, Włoch i Portugalii.

Co TEDi ma do zaoferowania? 

Sklep w swojej ofercie ma artykuły niespożywcze. Znajdziemy tam:kosmetyki, ubrania, zabawki drobną elektronikę, artykuły gospodarstwa domowego i wystroju wnętrz. Możemy wybierać spośród ok. 6 tys. produktów. Ich celem jest to, aby każdy znalazł u nich coś dla siebie. Stąd bardzo dużo praktycznych i potrzebnych przedmiotów. Jeśli jednak szukasz śmiesznego prezentu, szalonego przebranie to także znajdziesz tam tego typu produkty.

Konkurencja dla Pepco?

Sklep ma podobną ofertę do popularnego w Polsce Pepco. Może stać się jego konkurencją. Jednak warunek jest jeden – na prawdę niskie ceny. Na wejściu niemieckiej firmy na polski rynek stracić mogą Biedronka i Lidl. Te dwie duże marki oferują klientom sprzęt elektroniczny, artykuły gospodarstwa domowego, gadżety w okazjonalnych cenach. I przyciągają tym do siebie ludzi. Jednak teraz, gdy pojawi się sklep, który oferuje takie produkty w niskich cenach na co dzień, może to być trudniejsze zadanie. Plusem Lidla i Biedronki w tej sytuacji jest to, że ich produkty promocyjne to zazwyczaj dobre jakościowo i sprawdzone rzeczy. A sklep TEDi to nowość na polskim rynku i przynajmniej na razie klienci nie mają do niego zaufania.

Poprzedni artykułBrak pracowników w transporcie
Następny artykułNagrody AMA rozdane – kto przykuł największą uwagę?

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.