TEDi
foto. tedi.com

Nowa sieć niemieckich sklepów wchodzi do Polski.Od przyszłego roku będzie można robić zakupy w TEDi. Sprawdźcie, co będzie w ofercie sklepu. 

TEDi to niemiecka sieć dyskontów, która działa od 2004 roku. Promują rodzinno – przyjacielskie relacje, dlatego także pojawiają się nie tylko w dużych miastach, ale też w tych mniejszych miejscowościach. W przyszłym roku zamierzają otworzyć w Polsce swój pierwszy sklep. Do tej pory mają ich ok. 1600. Najwięcej w Niemczech, ale także w Austrii, Słowenii, Słowacji i Hiszpanii. Firma planuje rozwój i otworzenie kolejnych 3200 placówek. W najbliższym czasie planują wejście na rynek Polski, Włoch i Portugalii.

Co TEDi ma do zaoferowania? 

Sklep w swojej ofercie ma artykuły niespożywcze. Znajdziemy tam:kosmetyki, ubrania, zabawki drobną elektronikę, artykuły gospodarstwa domowego i wystroju wnętrz. Możemy wybierać spośród ok. 6 tys. produktów. Ich celem jest to, aby każdy znalazł u nich coś dla siebie. Stąd bardzo dużo praktycznych i potrzebnych przedmiotów. Jeśli jednak szukasz śmiesznego prezentu, szalonego przebranie to także znajdziesz tam tego typu produkty.

Konkurencja dla Pepco?

Sklep ma podobną ofertę do popularnego w Polsce Pepco. Może stać się jego konkurencją. Jednak warunek jest jeden – na prawdę niskie ceny. Na wejściu niemieckiej firmy na polski rynek stracić mogą Biedronka i Lidl. Te dwie duże marki oferują klientom sprzęt elektroniczny, artykuły gospodarstwa domowego, gadżety w okazjonalnych cenach. I przyciągają tym do siebie ludzi. Jednak teraz, gdy pojawi się sklep, który oferuje takie produkty w niskich cenach na co dzień, może to być trudniejsze zadanie. Plusem Lidla i Biedronki w tej sytuacji jest to, że ich produkty promocyjne to zazwyczaj dobre jakościowo i sprawdzone rzeczy. A sklep TEDi to nowość na polskim rynku i przynajmniej na razie klienci nie mają do niego zaufania.

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.