fotoksiążka

Wspomnienia to najpiękniejszy prezent od życia. Dlatego warto je pielęgnować, a dobrym sposobem na to są fotoksiążki.

Zdjęcia możemy robić w każdej chwili i sprawia nam to ogromną frajdę. Jednak oglądanie ich przez ekran zabiera trochę radości i z tego powodu spora część z nas nadal wywołuje zdjęcia i cieszy się nimi w papierowej formie. Ostatnio popularnym stało się wykorzystanie fotoksiążek. Dlatego razem z EmpikFoto organizujemy konkurs – po szczegóły zapraszamy na naszego Facebooka. Dzięki takim albumom możemy zdjęciami opowiedzieć ciekawą, śmieszną lub wzruszającą opowieść. Tak zaprezentowane fotografię wywołują jeszcze więcej emocji niż zwykłe zdjęcia. To sprawia, że fotoksiążka to miły upominek – a kiedy i komu warto ją podarować?

Fotoksiążka na urodziny

Taki prezent sprawiłby radość przede wszystkim naszym bliższym znajomym i rodzinie, z którymi mamy wiele wspomnień i możemy umieścić tam najśmieszniejsze ujęcia, jakie kiedykolwiek zostały uwiecznione. Wspomnienia to najpiękniejszy prezent od życia, dlatego warto je pielęgnować m.in. przez tego typu inicjatywy. Fotoksiążka także może być upominkiem dla ukochanego lub ukochanej. Specjalnie wykonana sesja zdjęciowa umieszczona w takiej formie będzie miłym podarunkiem dla naszego partnera.

Zakończenie roku szkolnego

Zakończeniu roku szkolnego towarzyszą różne emocje. Z jednej strony radość i podekscytowanie, a z drugiej smutek z powodu rozstawania się z kolegami i koleżankami. A gdy dodatkowo kończymy jakiś etap nauki rozstajemy się także z wychowawcami. W związku z tym za trud włożony w edukację uczniowie chętnie obdarowują swoich nauczycieli prezentami. Wychowawca, podobnie jak uczniowie, chętnie wraca myślami do klas, nad którymi miał okazję trzymać pieczę kilka czy kilkanaście lat temu. Dlatego pięknym, ale i praktycznym prezentem dla niego będzie fotoksiążka w formie podziękowania. Niech każdy uczeń przygotuje kilka miłych zdań o nauczycielu. Indywidualne podziękowania zamieśćcie pod zdjęciem każdej osoby z klasy. W albumie warto ulokować także wspólną fotografię całej grupy.

Pamiątka dla nas samych

Fotoksiążkę możemy podarować sobie sami. Jeśli lubimy tego typu przedmioty przyniesie nam to sporo radości. Zarówno tworzenie jej jak i późniejsze wracanie do niej. Wielkimi krokami zbliża się zakończenie roku, a ten moment zawsze przywraca nam wspomnienia ze szkołą. Dlatego warto pomyśleć o tym, aby uwiecznić  chwile ze szkolnych lat właśnie w fotoksiążce w formie kalendarium. Zdjęcia z pasowania na ucznia, z pierwszego wspólnie zorganizowanego przedstawienia, pierwszej wycieczki, pikniku z okazji Dnia Dziecka czy balu karnawałowego – to fotografie, których nie może zabraknąć w takim albumie. Każdą warto podpisać odpowiednią datą i krótkim opisem.

Upominek dla ojców

W czerwcu obchodzimy także dzień ojca. Mimo że mężczyźni często nie pokazują swoich emocji to także uwielbiają wspominać i wracać myślami do swoich ulubionych momentów. Dlatego dobrym pomysłem jest podarowanie fotoksiążki z waszymi wspólnymi chwilami. Komponowanie i późniejsze oglądanie albumu przyniesie Wam wiele śmiechu i zabawy.

EmpikFoto organizuje także konkurs dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Do wygrania jest wyposażenie wymarzonej sali przedszkolnej lub szkolnej. Warto się pośpieszyć, ponieważ zgłaszać można się tylko do 19 czerwca.

A Czy Wy lubicie fotoksiążki?

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.