rzęsy nude

Kolorowe rzęsy już dawno zostały zapomniane przez modę, od wielu lat króluje ciemna oprawa oka. Jednak być może w tym roku będzie królować inny trend – rzęsy nude. Sprawdźcie, o co chodzi. 

Od wielu lat wybieramy ciemne tusze do rzęs. Chcemy aby nasze rzęsy były bardzo wyraziste i dążymy do uzyskania idealnej czerni na nich. Jednak każdy rok przynosi nam modowe wariacje. Nie inaczej jest i tym razem. Dobrym miejsce do pokazywania trendów jest instagram. Pojawia się tam wiele, nieraz dziwnych, trendów takich jak: używanie czarnego rozświetlacza lub włochate paznokcie.

Być może w 2018 roku będą królowały rzęsy nude. O co chodzi? O to, żeby ukryć rzęsy, zamiast je podkreślać. Wygląd jak najbardziej naturalny zyskuje coraz większą popularność. Jednak zupełną nowością są rzęsy w jasnych kolorach. Przechodziliśmy już przez niebieskie, brązowe i zielone tusze, które były modne  wśród nastolatek, chcących pokazać swój charakter.

https://www.instagram.com/p/Bfa1ht4HGJh/?taken-by=emilianummelin

Nagie rzęsy wyglądają bardzo delikatnie, subtelnie i kobieco. W zależności od karnacji możemy wybrać odcień beżu, brzoskwini albo różu. Jak uzyskać efekt podobny do tego na zdjęciu? Makijażystka dla uzyskania efektu rzęs nude pomalowała je płynną pomadką Jeffree Star Velour Liquid Lipstick w kolorze Christmas Cookie.

Patrząc na komentarze, które pojawiają się pod instagramowym zdjęcie można wnioskować, że taki sposób makijażu stanie się nowym trendem. Większość osób chwali świeży, niepowszechny wygląd oraz naturalność, jaką powoduje ten look.

A jakie jest Wasze zdanie – podoba Wam się taki makijaż, a może wolicie pozostać przy tradycyjnej czerni?

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.