wylewki epoksydowe

Popyt na nowe nieruchomości w Polsce nie maleje. Polskie społeczeństwo się wzbogaca, dzięki czemu możemy nabywać własne „cztery kąty” zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Wszyscy inwestorzy, którzy stoją właśnie przed trudnym wyborem materiałów wykończeniowych, muszą wziąć pod uwagę co najmniej kilka czynników.

Liczy się przede wszystkim praktyczność i funkcjonalność, ale nie da się ukryć, że istotny jest także własny gust i moda. Ta zmienia się również w zakresie wykończenia mieszkań i to maksymalnie co kilka sezonów. Światowi architekci potwierdzają, że najlepszą opcją jest postawienie na klasyczne i trwałe podstawy oraz dodatki, które z łatwością można zmieniać. Nie chcemy przecież dokonywać gruntownych remontów co kilka lat.

Moda zmienia się w zakresie kolorów i dzisiaj bez wątpienia najmodniejsza jest ciemna zieleń, burgund, złoto, miedź, granat oraz czerń. Warto te barwy stosować, ale tylko jako dodatki, które urozmaicą ponadczasową biel.

Sezonowe trendy pojawiają się także w strukturach. Czasy klasycznych tapet już dawno minęły na rzecz naturalnej cegły, drewna, marmuru, betonu, szkła. Niewielki element na ścianie może stanowić główną dekorację.

Kolejny element to podłoga. Minęły już czasy, w których królowało linoleum. Dzisiaj częściej wybiera się trwałe wylewki epoksydowe. To posadzki żywiczne, które do naszych salonów wkroczyły całkiem niedawno. Są odporne na pękanie, rysowanie, łatwe w utrzymaniu czystości. Co więcej, wylewki żywiczne można barwić, by dopasować do wnętrza. Idealnie komponują się z wykończeniem w stylu nowoczesnym, glamour lub skandynawskim.

Warto wspomnieć jeszcze o meblach, bo nie da się ukryć, że dzisiaj hitem są te modułowe, które można dobierać i łączyć zgodnie z potrzebami mieszkańców.

Uwagę należy też zwrócić na dodatki – welurowe poduchy, pledy, koce z frędzlami, łapacze snów, mięsiste dywany, plakaty, to chyba podstawa każdej nieruchomości, która zostaje wykończona zgodnie z najnowszymi trendami mody.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.