wylewki epoksydowe

Popyt na nowe nieruchomości w Polsce nie maleje. Polskie społeczeństwo się wzbogaca, dzięki czemu możemy nabywać własne „cztery kąty” zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Wszyscy inwestorzy, którzy stoją właśnie przed trudnym wyborem materiałów wykończeniowych, muszą wziąć pod uwagę co najmniej kilka czynników.

Liczy się przede wszystkim praktyczność i funkcjonalność, ale nie da się ukryć, że istotny jest także własny gust i moda. Ta zmienia się również w zakresie wykończenia mieszkań i to maksymalnie co kilka sezonów. Światowi architekci potwierdzają, że najlepszą opcją jest postawienie na klasyczne i trwałe podstawy oraz dodatki, które z łatwością można zmieniać. Nie chcemy przecież dokonywać gruntownych remontów co kilka lat.

Moda zmienia się w zakresie kolorów i dzisiaj bez wątpienia najmodniejsza jest ciemna zieleń, burgund, złoto, miedź, granat oraz czerń. Warto te barwy stosować, ale tylko jako dodatki, które urozmaicą ponadczasową biel.

Sezonowe trendy pojawiają się także w strukturach. Czasy klasycznych tapet już dawno minęły na rzecz naturalnej cegły, drewna, marmuru, betonu, szkła. Niewielki element na ścianie może stanowić główną dekorację.

Kolejny element to podłoga. Minęły już czasy, w których królowało linoleum. Dzisiaj częściej wybiera się trwałe wylewki epoksydowe. To posadzki żywiczne, które do naszych salonów wkroczyły całkiem niedawno. Są odporne na pękanie, rysowanie, łatwe w utrzymaniu czystości. Co więcej, wylewki żywiczne można barwić, by dopasować do wnętrza. Idealnie komponują się z wykończeniem w stylu nowoczesnym, glamour lub skandynawskim.

Warto wspomnieć jeszcze o meblach, bo nie da się ukryć, że dzisiaj hitem są te modułowe, które można dobierać i łączyć zgodnie z potrzebami mieszkańców.

Uwagę należy też zwrócić na dodatki – welurowe poduchy, pledy, koce z frędzlami, łapacze snów, mięsiste dywany, plakaty, to chyba podstawa każdej nieruchomości, która zostaje wykończona zgodnie z najnowszymi trendami mody.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.