udana randka według mężczyzn

Pierwsza randka zazwyczaj wiąże się z większym lub mniejszym stresem, ale przeważnie pojawia się chociaż chwila nerwowości. Kobiety często zastanawiają się co zrobić, aby osoba z którą się umawiają była zadowolona. Sprawdźcie jak wygląda udana randka według mężczyzn. 

Randki zarówno nas ekscytują jak i stresują. Często analizujemy w głowie jaki będzie ich przebieg. Jaka jest udana randka według mężczyzn? Poniżej kilka aspektów, które zagwarantują miłe spotkanie.

Dzień jest ważny

Portal sympatia.pl przygotował badania pt. „Pokolenie singli” pokazało, że dzień w którym odbywa się randka jest istotny. Najbardziej udana randka według mężczyzn będzie miała miejsce w sobotę. To dzień, w którym większość z nas ma wolne, może się wyspać, spokojnie przygotować, a także iść na spotkanie bez myśli o czekających na nas obowiązkach. Także pora dnia nie jest bez znaczenia – w nastrój randki wprowadza późne popołudnie i wieczór. Takie podstawowe kwestie, a jednak potrafią sporo zmienić w patrzeniu na drugą osobę.

Charakter czy wygląd? 

Wbrew pozorom panowie w badaniu portalu randkowego wskazywali na to, że jakość randki poprawiają przede wszystkim cechy charakteru partnerki. Powiedzenie – „bądź sobą” jednak się sprawdza. Mimo wszystko mężczyźni nie ukrywają, że kobieta musi im się także podobać. 23 % z nich mówi, że wygląd partnerki decyduje o tym czy randka jest udana. Jest to dosyć naturalne – z przyjemnością umawiamy się z kimś, kto się nam po prostu podoba. Ważną kwestią dla mężczyzn jest także nastawienie drugiej osoby, jej nastrój. Jeśli idziesz na randkę zła to możesz nie zrobić najlepszego wrażenia…

Jedzenie, pogoda, alkohol

To czynniki, na które wskazuje tylko do 4%mężczyzn. Nawet jeśli jedzenie jest niesmaczne,a rozmawia się klei i się sobie podobacie to nie ma możliwości, aby randkę zaliczyć do nieudanych. Przynajmniej z jego perspektywy.

W większości przypadków to on musi zapłacić

W badaniu „Pokolenie singli” ponad połowa badanych mężczyzn twierdzi, że powinni w całości opłacić rachunek. Żaden badany facet nie zadeklarował, że to kobieta powinna zapłacić za siebie i za partnera. Okazuje się więc, że mężczyźni w większości przypadków dobrze czują się w roli osoby „sponsorującej” randkę.

 

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.