moda męska

Panowie, sezon jesień/zima 2017/2018 to czas na modowe eksperymenty. Sprawdźcie jakie trendy, mimo zimy, będą hot w tym okresie. A wy drogie Panie także zerknijcie, co będzie się nosić w modzie męskiej i doradzajcie dobrze swoim mężczyznom.

W modzie męskiej przewijają się cztery główne trendy. Projektanci i blogerzy wskazują na styl militarny, styl a’la wędrowiec, elegancki i eklektyczny. 

Trend militarny lansuje dom mody Versace – moro, kolor oliwkowy, złote guziki, wszystko, co kojarzy się  z wojskiem – opowiada Łukasz Kędzior autor bloga modowo-showbiznesowego. Styl militarny inspirowany wojskowymi barwami już od kilku sezonów cieszy się niesłabnącą popularnością. Jest to jeden z lepszych trendów dla osób z wyrazistym podejściem do mody. Osoby, które cenią sobie swobodę, funkcjonalność oraz wygodę będą dobrze się czuły w tym stylu. Wykonane z dobrych materiałów ubrania wytrzymają każdą pogodę.

Z kolei zasada im więcej, tym lepiej z pewnością doskonale sprawdzi się podczas jesienno-zimowej aury. Taki trend został nazwany włóczykij lub wędrowiec. Zakładamy koszule flanelowe, na to futra, kożuchy, wszystko, co możemy włożyć, im więcej tym lepiejmówi Łukasz Kędzior. W tym przypadku liczy się kreatywność i umiejętność niebanalnego zestawiania ze sobą pozornie niepasujących do siebie elementów garderoby.

Domy mody przygotowały również propozycje dla nieco bardziej stonowanych panów. Jest to elegancki styl nawiązujący do lat 70. Będziemy bardzo klasyczni, eleganccy, spodnie u panów przez kilka sezonów były zwężane, teraz będą dosyć szerokiewyjaśnia Łukasz Kędzior.

A z kolei ci, którzy chcą się wyróżniać z tłumu, mogą postawić na styl najbardziej wyrafinowany. Czwarty trend to eklektyzm, łączymy różne wzory i kolory. Wiem, że u panów, szczególnie w Polsce, jest to trudne, natomiast tak się będą nosić Włochy, Mediolan, to stamtąd przywędrował ten mocno eklektyczny trend nawiązujący do lat 30 – przekonuje Łukasz Kędzior.

(Źródło: info.newseria.pl)

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię