ksw
ksw

KSW 41 już za kilka dni. Jeszcze przed Wigilią będziemy mieć okazję obejrzeć walki najlepszych. Przed nadejściem emocji związanych z tym wieczorem, poznaliśmy  już datę i miejsce kolejnych zawodów. Sprawdźcie szczegóły. 

Już 3 marca 2018 roku największe gwiazdy lidera europejskiego MMA powrócą do Atlas Areny, by po raz piąty zaprezentować się łódzkim kibicom. Pierwsze nazwiska uczestników 42. gali zostaną podane do publicznej wiadomości w najbliższych dniach.

Sztuki walki po raz pierwszy zawitały do Atlas Areny we wrześniu 2010 roku. Na 14. gali z podtytułem „Dzień Sądu” w największej organizacji MMA w Europie debiutował między innymi aktualny mistrz KSW w wadze półśredniej, Borys Mańkowski, a Mariusz Pudzianowski pokonał Erica „Butterbeana” Escha. Rok później na KSW 17: Zemsta walczyły takie gwiazdy jak Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski i Michał Materla. Kilka miesięcy później na KSW 19 ta sama trójka odniosła kolejne istotne zwycięstwa.

Ostatni raz KSW gościło w Łodzi w 2013 roku z 24. galą: Starcie Gigantów, na której o pierwszy pas w wadze ciężkiej walczyli Karol Bedorf i legendarny Paweł Nastula.

23 grudnia w katowickim Spodku odbędzie się 41. gala KSW. Ci, którzy nie wybierają się na halę mogą oglądać walki w telewizji. Transmisja odbywa się za pośrednictwem systemu PPV. Jej koszt to 40 zł. Walką wieczoru będzie starcie między Borysem Mańkowskim a Roberto Soldiciem. Pojedynek Tomasza Oświęcimskiego z Popkiem wzbudza duże emocje wśród fanów sztuk walki.

Pełna karta walk na 41. galę:

Borys Mańkowski – Roberto Soldic
Popek Monster – Tomasz Oświeciński
Kleber Koike Erbst – Artur Sowiński
Marcin Wrzosek – Roman Szymański
Fernando Rodrigues Jr. – Michał Andryszak
Antoni Chmielewski – Damian Janikowski
Kamil Szymuszowski – Grzegorz Szulakowski
Łukasz Rajewski – Salahdine Parnasse
Maciej Kazieczko – Gracjan Szadziński

(Źródło: polsatsport.pl)

 

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię