10 dni jazdy na jednym bilecie

Majówka tuż tuż, kilka dni wolnego sprzyja temu, aby wyruszyć w podróż. Niektórzy z nas wybierają dalekie zagraniczne podróże, a niektórzy wolą zwiedzać Polskę. Dla tej drugiej grupy kolej regionalna przygotowała nietypową promocję – 10 dni jazdy na jednym bilecie. Sprawdźcie szczegóły. 

Podróżowanie pociągiem to jeden z tańszych sposobów na przemieszczenie się. Może nie jest to najszybszy środek transportu, ale mimo tego wielu z nas decyduje się właśnie na niego. Zwłaszcza przed majówką, która w tym roku może potrwać aż 9 dni. Dla wielu osób będzie to czas podróży. Nieraz po terenie Polski. Wie o tym także kolej regionalna – POLREGIO, która przygotowała specjalną ofertę promocyjną na początek maja.

Jeżeli zadbaliście o swój majowy urlop wcześniej możliwe, że udało Wam się wziąć trzy dni wolnego i swoje małe wakacje zaczynacie już 27 kwietnia, a kończycie 7 maja. Kolej regionalna przewidziała, że sporo osób będzie chciało sobie wydłużyć majówkę do maksimum i wyszła z inicjatywą – firma proponuję możliwość przemieszczania się praktycznie po całej Polsce przez 10 dni na jednym bilecie.

Przy zakupie majówkowego biletu nie obowiązuje żaden limit liczby podróży – można jeździć do woli i cieszyć się urokami swojego regionu. Bilety w ramach promocji „Majówka z POLREGIO” sprzedawane będą według dwóch taryf, w zależności od wieku pasażerów: 49 zł dla osób do 26 i powyżej 60 roku życia, zaś dla pozostałych (w przedziale 26-60 lat) cena wynosi 83 zł. To tylko 4,90 zł lub 8,30 zł na dzień. Wiek będzie trzeba potwierdzić okazując dokument tożsamości, ponieważ są to bilety imienne (zawierające imię i nazwisko podróżnego).

Bilet 10-dniowy można zakupić poprzez internet na stronie przewoźnika, w kasach biletowych oraz u obsługi pociągu. Bilet zaczyna obowiązywać 27 kwietnia od godz. 18, zaś kończy się 7 maja o godz. 6 rano.

(Źródło: wp.pl)

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.