facet to wieczne dziecko

Często o mężczyznach mówi się, że to duże dzieci. I jeżeli mówi się to w żartobliwym tonie to wszystko jest w porządku, jednak problemy pojawiają się, gdy nasz facet to wieczne dziecko. Sprawdź po czym poznać, że on nigdy nie dorośnie. 

Każdy z nas potrzebuje mieć swoje pasje, swoją odskocznię. U mężczyzn często wiąże się to z gadżeciarstwem. Śmiejemy się, że potrzebują swoich zabawek i przez to nazywamy ich dużymi dziećmi. Jednak problem pojawia się wtedy, gdy nasz facet to wieczne dziecko, a zabawki to nie jedyny element dzieciństwa w jego dorosłym życiu. Zobacz kilka oznak, które mogą sugerować, że on nigdy nie dorośnie.

Kłamstwo

Myślimy, że każdemu z nas zdarza się od czasu do czasu skłamać. Jednak kiedy mężczyzna kłamie ciągle, nawet w najdrobniejszych sprawach to znak, że jest niedojrzały i dziecko, które w nim siedzi każe mu zrobić na złość i  wykorzystać kłamstwo jako sposób na zaimponowanie i podbudowanie swojego ego. No cóż dorosły mężczyzna tak się nie zachowuje.

Ignorowanie swojej partnerki

Jeśli zastanawiasz się dlaczego on nie odpisuje na twoje wiadomości to masz do wyboru kilka nawet racjonalnych wytłumaczeń, ale jednym z nich może być także to, że on robi to specjalnie. I trudno wtedy o prawdziwą, dojrzałą relację jeżeli twój partner celowo unika kontaktu.

Brak zaangażowania

Nie każdy dojrzewa do decyzji o związku w tym samym momencie. A jeśli Ciebie interesuje poważny związek, a jego niezobowiązująca, przyjemna i luźna relacja to być może mentalnie jeszcze nie dorósł, a być może nigdy nie będzie gotowy, aby zaangażować się w związek. Prawdopodobnie zawsze będzie unikał poważnych rozmów i deklaracji.

Nieumiejętność zdeklarowania się

Po kilku miesiącach spotykania się dalej nie wiesz o co mu chodzi? Być może trafiłaś na typ, który nie potrafi się określić. Z pozoru wasza relacja wygląda na poważną, ale daje Ci od czasu do czasu sygnał, że jednak nie traktuje Cię zupełnie serio? Być może on się nigdy nie zdeklaruje. Czasem po prostu boją się zaryzykować, a czasem jest to dla nich po prostu wygodne. Takie zachowanie może oznaczać, że twój facet to wieczne dziecko.

Wymigiwanie się od pracy

Czasem gdy mama prosi dziecko, żeby np. posprzątało pokój ono robi wszystko, aby tego nie zrobić. To problem, który nie dotyczy tylko najmłodszych. Nieraz dorośli mężczyźni unikają pracy i obowiązków. Nie chcą wziąć odpowiedzialności nawet za siebie, więc nawet nie warto zastanawiać się, czy wezmą ją za kogoś innego.

Celowe wzbudzanie zazdrości

Prawdziwy i dojrzały mężczyzna pragnie, aby jego kobieta czuła się dobrze w związku, chce, aby wiedziała, że jest kochana bezpieczna i że jest tą jedyną. Niedojrzały facet wzbudza celowo zazdrość w kobiecie, aby podbudować swoje ego.

Macie za sobą relacje z wiecznym dzieckiem? A może wy sami się tak zachowujecie?

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.