różnica wieku w związku

Mężczyźni często dobierają sobie młodsze partnerki. Jednak coraz częściej role się odwracają i to kobiety w związkach są starsze. W show biznesie jest wiele takich par. Sprawdźcie sami. 

Jeszcze jakiś czas temu duża różnica wieku w związku, w którym to kobieta jest starsza od mężczyzny budziła kontrowersje. To zjawisko było dosyć rzadkie i dlatego budziło wątpliwości. Teraz, gdy już trochę się oswoiliśmy z taką sytuacją budzi to mniejsze  emocje. Do takiego stanu rzeczy przyczyniły się także związki gwiazd. Których o dziwo jest całkiem sporo zarówno w Polsce jak i zagranicą. To kilka z nich:

Jennifer Lopez i Casper Smart

Jennifer Lopez  to kobieta, piękna elegancka i zupełnie nie wyglądająca na swój wiek. Dla niej czas jakby nie istniał, prawie w ogóle się nie zmienia. Z Casperem Smartem tworzyła związek przez kilka lat, a różnica wieku między nimi wynosi 18 lat!

Shakira i Gerard Pique 

Aż trudno uwierzyć, ale to właśnie Shakira jest starsza od hiszpańskiego piłkarza i to o 10 lat. Para razem wychowuje dwójkę dzieci.

Reni Jusis i Tomek Makowiecki 

Między polską piosenkarką, a jej mężem jest 9 lat różnicy. Para ma dwójkę dzieci i w tym roku będzie obchodzić 8 rocznicę ślubu.

Kylie Minoque i Andres Velencoso

Ta para nie jest już ze sobą. Piosenkarka bardzo przeżyła rozstanie z modelem. Różnica wieku między nimi to 10 lat.

Eva Mendes i Ryan Gossling

Większość kobiet zazdrościła Evie tego, jak przystojnego mężczyznę ma przy swoim boku. Jest starsza od aktora o 6 lat. Jednak związek nie przetrwał i para rozstała się. Eva i Ryan mają razem córkę.

Madonna i Timor Steffens

To absolutni rekordziści. Madonna jest starsza od Timora o 29 lat! Ich związek nie trwał długo. A Madonna jest znana z tego, że podobają jej się sporo młodsi chłopcy.

Cheryl Cole i Liam Payne

Para pierwszy raz spotkała się na planie brytyjskiego X Factora. Liam miał wtedy 14 lat, a Cheryl 24. Jednak związali się dopiero kilka lat później. A niedawno na świat przyszło ich pierwsze dziecko.

5 KOMENTARZE

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.