CCC

CCC podbija nowy rynek. Firma podpisała umowę z Apparel FZCO ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Dotyczy ona sprzedaży obuwia i innych produktów na terytorium sześciu krajów regionu Bliskiego Wschodu.

CCC podpisało umowę franczyzową, na której podstawie ma wejść do krajów takich jak: Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt, Oman, Katar i Bahrajn. Dzięki podpisanej umowie marka już niebawem wejdzie na rynek Bliskiego Wschodu. Buty i akcesoria będzie można kupić w sklepach stacjonarnych oraz on- line. Sprzedażą w sieci będzie zarządzał Apparel. Rynek na Bliskim Wschodzie stanowi kolejny etap realizacji strategii ekspansji i rozwoju sieci sprzedaży zagranicznej – napisano w komunikacie CCC.

Umowa franczyzowa została zawarta na okres 10 lat z możliwością przedłużenia jej o kolejne 10 lat. Do 2023 roku zostanie otwartych przynajmniej 60 sklepów z obuwiem. Łączna powierzchnia to ok. 40. 000 m kw. Rozbudowa sieci sprzedaży i otwarcie pierwszych sklepów planowane jest w pierwszej połowie 2019 r.

(Źródło: PAP)

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.