nowe domy łomianki

Polacy najczęściej kupują domy piętrowe, których powierzchnia to średnio 140 metrów kwadratowych. Niezmienne tendencje w kwestii preferencji zakupu nieruchomości zauważalne są od wielu lat, pomimo zmiany trendów w sztuce budownictwa.

Okazuje się, że chcemy żyć wygodnie i cieszymy się dużą przestrzenią. Dlaczego nadal rzadko decydujemy się na parterowe nowe domy? Łomianki są tego świetnym przykładem. To przedmieścia Warszawy, gdzie zaludnienie dynamicznie wzrasta każdego roku. Działki budowlane nie pozwalają na budowę domów parterowych, na te piętrowe potrzebna jest mniejsza powierzchnia.

Budujemy więc domy z jednym piętrem i najczęściej poddaszem użytkowym. Pod uwagę warto brać na pewno rozkład takiej nieruchomości. Na wyższych kondygnacjach powinny znaleźć się sypialnie oraz łazienka kąpielowa, ewentualnie garderoba. Na parterze zaś reprezentacyjny salon, kuchnia, łazienka z toaletą oraz niewielki pokoik gościnny czy gabinet.

Domy w Łomiankach są oczywiście tylko przykładem dobrego, modnego i komfortowego budownictwa. Należy pamiętać, że każdy inwestor powinien brać pod uwagę indywidualne preferencje, potrzeby, ale też możliwości. Dostępne są przecież gotowe projekty, ale też można je stworzyć z architektem samodzielnie, zgodnie z prawem i sztuką budowlaną. Coraz częściej budową domów jednorodzinnych zajmują się także deweloperzy, którzy oferują swoim klientom gotowe rozwiązania. Takie domy nabyć można na rynku pierwotnym w stanie surowym albo wykończone „pod klucz”.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.