firma apple

Po konferencji Apple mówi się przede wszystkim o tym, że znana firma zaliczyła wpadkę. Jednak nie tylko wpadka z tego wydarzenia jest istotna, zaprezentowano trzy nowe modele iPhonów. Sprawdź dlaczego Apple musi uporać się ze wstydem i jak będą wyglądać nowe telefony.

Konferencja Apple

Firma Apple zaprezentowała nowe modele smartfonów. Konferencja odbyła się 12 września, 10 lat po premierze pierwszego iphona. Nowe urządzenia od Apple to: iPhone X, iPhone 8 i iPhone 8 plus. Jednak zanim o samych urządzeniach, zobaczcie wpadkę na konferencji, o które mówi cały świat. Dotyczyła ona nowej funkcji iPhone X, czyli Face ID. Funkcja ta umożliwia odblokowanie telefonu poprzez popatrzenie na niego. Na konferencji jednak to nie zadziałało, i trzeba było podać tradycyjny kod PIN. Nie oznacza to, że funkcja nie działa w ogóle, tylko po zresetowaniu telefonu, aby go odblokować trzeba użyć kodu, a później można korzystać już z FaceID.

IPHONE X

A teraz o samym urządzeniu Iphone X, w odróżnieniu od poprzednich wersji ma dużo większy wyświetlacz. Ramki są węższe, a szkło z którego wykonany jest wyświetlacz jest najmocniejszym szkłem, jakiego kiedykolwiek użyto w produkcji iPhone’a. Wyświetlacz ma 5,8 cala. Model wykonany jest z nierdzewnej stali i jest odporny na wodę i pył. Tym urządzeniem można robić selfie, na którym twoja postać będzie wyostrzona, a tło rozmyte. Wprowadzono także funkcję oświetlenia portretowego, które pozwala uzyskać efekty porównywalne do efektów ze studia fotograficznego. Aparat TrueDepth analizuje ponad 50 ruchów mięśni twarzy, dzięki czemu w mimice 12 Animoji rozpoznasz siebie. Iphone X można ładować bezprzewodowo. Producent obiecuje dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu. Oprócz tego najnowszy model ma już wcześniej wspomnianą funkcję Face ID. Iphone X będzie sprzedawany w dwóch wariantach z 64 GB i 256 GB pamięci wewnętrznej. Pierwsza opcja to wydatek 4979 zł, a druga wersja to koszt 5729 zł.

https://youtu.be/mW6hFttt_KE

IPHONE 8 i IPHONE 8 PLUS

Te modele iPhone’a także mają możliwość ładowania bezprzewodowego. Są dwa warianty wyświetlacza, o przekątnej 4,7 cala oraz 5,5 cala. Modele są odporne na wodę i pył. Technologia True Tone automatycznie reguluje balans bieli, żeby dostosować go do oświetlenia wokół Ciebie. Głośniki iPhone’a 8 zostały przeprojektowane i są o 25 procent głośniejsze, zapewniają głębsze brzmienie niż w iPhone’ie 7. IPhone 8 będzie dostępny w dwóch pojemnościach 64GB (za 3 479 złotych) i 256GB (za 4 229 złotych). IPhone 8 Plus będzie dostępny w tych samych pojemnościach 64GB (za 3 979 złotych) i 256GB (za 4 729 złotych). Oba modele będą dostępne w sprzedaży od 29 września.

https://youtu.be/k0DN-BZrM4o

6 KOMENTARZE

  1. Polak jakiś mógłby wymyślić „Grucha”, kurde ale miałby fejm…. nikt by nie kupował iPhone z Apple, tyko Gruchę! 🙂 „ej laska, mogę numer Twojej gruchy?” „ej Misiu, odbierz Gruchę” 😀 😀 😀

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.