firma apple

Po konferencji Apple mówi się przede wszystkim o tym, że znana firma zaliczyła wpadkę. Jednak nie tylko wpadka z tego wydarzenia jest istotna, zaprezentowano trzy nowe modele iPhonów. Sprawdź dlaczego Apple musi uporać się ze wstydem i jak będą wyglądać nowe telefony.

Konferencja Apple

Firma Apple zaprezentowała nowe modele smartfonów. Konferencja odbyła się 12 września, 10 lat po premierze pierwszego iphona. Nowe urządzenia od Apple to: iPhone X, iPhone 8 i iPhone 8 plus. Jednak zanim o samych urządzeniach, zobaczcie wpadkę na konferencji, o które mówi cały świat. Dotyczyła ona nowej funkcji iPhone X, czyli Face ID. Funkcja ta umożliwia odblokowanie telefonu poprzez popatrzenie na niego. Na konferencji jednak to nie zadziałało, i trzeba było podać tradycyjny kod PIN. Nie oznacza to, że funkcja nie działa w ogóle, tylko po zresetowaniu telefonu, aby go odblokować trzeba użyć kodu, a później można korzystać już z FaceID.

IPHONE X

A teraz o samym urządzeniu Iphone X, w odróżnieniu od poprzednich wersji ma dużo większy wyświetlacz. Ramki są węższe, a szkło z którego wykonany jest wyświetlacz jest najmocniejszym szkłem, jakiego kiedykolwiek użyto w produkcji iPhone’a. Wyświetlacz ma 5,8 cala. Model wykonany jest z nierdzewnej stali i jest odporny na wodę i pył. Tym urządzeniem można robić selfie, na którym twoja postać będzie wyostrzona, a tło rozmyte. Wprowadzono także funkcję oświetlenia portretowego, które pozwala uzyskać efekty porównywalne do efektów ze studia fotograficznego. Aparat TrueDepth analizuje ponad 50 ruchów mięśni twarzy, dzięki czemu w mimice 12 Animoji rozpoznasz siebie. Iphone X można ładować bezprzewodowo. Producent obiecuje dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu. Oprócz tego najnowszy model ma już wcześniej wspomnianą funkcję Face ID. Iphone X będzie sprzedawany w dwóch wariantach z 64 GB i 256 GB pamięci wewnętrznej. Pierwsza opcja to wydatek 4979 zł, a druga wersja to koszt 5729 zł.

IPHONE 8 i IPHONE 8 PLUS

Te modele iPhone’a także mają możliwość ładowania bezprzewodowego. Są dwa warianty wyświetlacza, o przekątnej 4,7 cala oraz 5,5 cala. Modele są odporne na wodę i pył. Technologia True Tone automatycznie reguluje balans bieli, żeby dostosować go do oświetlenia wokół Ciebie. Głośniki iPhone’a 8 zostały przeprojektowane i są o 25 procent głośniejsze, zapewniają głębsze brzmienie niż w iPhone’ie 7. IPhone 8 będzie dostępny w dwóch pojemnościach 64GB (za 3 479 złotych) i 256GB (za 4 229 złotych). IPhone 8 Plus będzie dostępny w tych samych pojemnościach 64GB (za 3 979 złotych) i 256GB (za 4 729 złotych). Oba modele będą dostępne w sprzedaży od 29 września.

6 KOMENTARZE

  1. Polak jakiś mógłby wymyślić „Grucha”, kurde ale miałby fejm…. nikt by nie kupował iPhone z Apple, tyko Gruchę! 🙂 „ej laska, mogę numer Twojej gruchy?” „ej Misiu, odbierz Gruchę” 😀 😀 😀

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.