Transmisje z wszystkich konkursów Pucharu Świata przez kolejne trzy sezony nadal będą transmitowane na antenie Telewizji Polskiej. Telewizja publiczna, dodatkowo przygotowała niespodziankę związaną z Letnim Grand Prix.

Od 2019 do 2021 roku na antenach Telewizji Polskiej kibice będą mogli obejrzeć wszystkie konkursy letniego cyklu. Do tej pory transmitowane były tylko zawody Grand Prix w Wiśle. Tak jak w poprzednich sezonach na antenie TVP zobaczymy również wszystkie konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich. Obejmuje to również Turniej Czterech Skoczni oraz Raw Air.

TVP nabyło również prawa do transmisji 20 wybranych zawodów Pucharu Świata w biegach narciarskich w trzech najbliższych sezonach. Będziemy mogli spokojnie obejrzeć  mistrzostwa świata. Zarówno te najbliższe, które odbędą się w Seefeld oraz kolejne w 2021 roku w Oberstdorf. Nowy sezon Pucharu Świata w skokach, według wstępnych planów rozpocznie się pod koniec listopada bieżącego roku na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle. Oficjalny kalendarz wszystkich startów zostanie przedstawiony pod koniec maja.

Kibice mogą być spokojni, ponieważ możliwość obejrzenia wszystkich konkursów, będzie dostępna tak jak do tej pory. Emocji na pewno nie zabraknie, a Polscy skoczkowie mogą liczyć na doping ze strony oglądających. Z niecierpliwością czekamy na nowy sezon i jeszcze większe emocje przed telewizorami lub na żywo pod skoczniami.

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.