Fashion Square Kraków

Fashion Square Kraków to nietypowe wydarzenie w modowym kalendarzu. Otwarte pokazy mody przed Galerią Krakowską przekonują, że moda jest dla każdego. Na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych osób oraz marek m.in Gatta, która zaprezentowała trendy na najbliższe miesiące. 

28 kwietnia krakowski placu na Jana Nowaka – Jeziorańskiego odbyła się druga edycja Fashion Square – jednego z największych wydarzeń modowych w Polsce, organizowanych przez Galerię Krakowską. Wydarzenie wzbudza duże zainteresowanie wśród mieszkańców Krakowa. A otwarte pokazy mody pozwalają na obcowanie z modą, nawet tym którzy na co dzień nie mają możliwości obracać się w tych kręgach. Wydarzenie ma na celu pokazanie, że moda jest dla każdego oraz że każdy chociaż przez chwilę może poczuć magię tego świata.

Podczas Fashion Square swoje kolekcje zaprezentowały m.in. marki: Guess, Venezia oraz Medicine. Odbyły się pokazy takich projektantów jak: Jarosław Ewert, Barbara Piekut, Andrzej Foder, Marta Kuszyńska i Maciej Domański. Galę wieczoru uświetniły natomiast pokazy kolekcji MMC, Natalii Jaroszewskiej, Claudiusa, Walerii Tokarzewskiej, Mariusza Brzezińskiego, BezAle, Michała Starosta oraz Moniki Ptaszek. Miał miejsce również pokaz z udziałem podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń oraz towarzyszącym im krakowskimi artystami, m.in. Renatą Przemyk Laurą Samojłowicz. Wydarzenie poprowadziła Joanna Racewicz.

Pod koniec kwietnia na krakowskim pokazie mody zaprezentowała się także marka Gatta, która pokazała część projektów przygotowanych na jesień zimę 2018/2019. W czasie pokazu można było zauważyć, że po wiośnie i lecie motywem przewodnim w bieliźniarstwie będzie koronka. Najnowsza kolekcja – Gatta Intimate to kolekcja skierowana do pewnych siebie, zapracowanych i bardzo zmysłowych kobiet. Przy tworzeniu kolekcji projektanci mieli na uwadze przede wszystkim to, aby produkty były komfortowe i kobiece.

Kolorystyka, na jaką postawiono to seksowna czerń i delikatna, lecz uwodzicielska biel, choć w tym sezonie w kolekcji nie zabraknie też kolorów. Podczas prezentacji najnowszej kolekcji Gatta Intimate marka pokazała, że sezon jesień-zima 2018/19 zapowiada się niezwykle elegancko i uwodzicielsko.

 

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.