biotebal na włosy

Wypadające włosy, słabe paznokcie – to problem, który dotyka wielu osób. Na rynku jest wiele dostępnych preparatów, która mają poprawić kondycję włosów. GfK przeprowadzili badania i wyłonili najlepszy produkt. Sprawdźcie. 

W sezonie jesiennym farmaceuci udzielali średnio 8 rekomendacji preparatów przeciw wypadaniu włosów w ciągu typowego tygodnia. Ponad 80 proc. z nich dokonywało 5-10 rekomendacji tygodniowo. Marką najczęściej przez nich polecaną był Biotebal firmy Polpharma, który uzyskał istotną przewagę nad kolejnymi w rankingu preparatami: Skrzypovita firmy Natur Produkt Zdrovit oraz Vitapil firmy Nutropharma. Wyniki pochodzą z badania GfK Recommendation Tracker Pharmacy (RT Pharmacy) przeprowadzonego metodą CAWI (Computer Assisted Web Interview) na przełomie września i października 2017 roku na próbie 180 farmaceutów.

Na częste rekomendacje apteczne preparatu Biotebal przełożyły się pozytywne oceny aktywności promocyjnych preparatu. Spośród wszystkich analizowanych produktów farmaceuci najlepiej ocenili ofertę handlową oraz działania realizowane przez przedstawicieli promujących preparat firmy Polpharma. Polecając preparaty przeciw wypadaniu włosów farmaceuci kierowali się najczęściej ich skutecznością, składem oraz pozytywnymi opiniami pacjentów.

Przez ostatnie miesiące włosy mi wypadały do tego stopnia że straciłam połowę z nich, w dodatku strasznie się puszyły i końcówki były bardzo poniszczone i szorstkie (pomimo tego że nie używałam ani prostownicy ani suszarki ). Koleżanka poleciała mi BIOTEBAL – miała podobne problemy z włosami i bardzo jej pomógł. Kupiłam tabletki, szampon i odżywkę – biorę od 2 tygodni i muszę powiedzieć, że już nigdy nie kupię nic innego! Włosy są gładkie i lśniące! JUŻ TERAZ WYPADAJĄ MINIMALNIE ! nie znajduję kłębków włosów na pościeli o/,oraz na ubraniach. POLECAM! – pisze pani Iwona na portalu ceneo.pl Biotebal zawiera najwięcej biotyny w składzie z dostępnych na rynku produktów. Zawiera cząsteczki aktywnej siarki, potrzebnej do budowy keratyny (podstawowego białka stanowiącego główny budulec macierzy włosów). Od prawidłowego przebiegu keratynizacji zależy grubość, elastyczność i łamliwość włosów.

(Źródło: infowire.pl)

 

 

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.