jestem tatą

W poznańskim szpitalu na Polnej, co roku rodzi się 7600 dzieci, jednak reakcja jednego z rodziców zdziwiła nawet pracowników placówki. Sprawdźcie, co dumny tata zrobił, aby okazać swoją radość. 

Radość z narodzin dziecka można wyrazić na wiele sposobów: jedni płaczą, drudzy chodzą z bananem na ustach, a jeszcze inni oblewają przyjście potomka na świat. A jeszcze inni malują różowym sprayem na masce swojego samochodu hasło „jestem tatą”. Zdjęciem auta na Facebooku pochwalił się Ginekologiczno- Położniczy Szpital Kliniczny na Polnej.

jestem tatą

Pracownicy szpitala podkreślają, że mimo tego, że w ich placówce na świat przychodzi 7600 rocznie to takiej reakcji nie widzieli jeszcze nigdy. Jedna z komentujących osób napisała – To mój sąsiad. Okna w domu wyglądały identycznie :))

„Jestem tatą” wyrażone w tak nietypowy sposób spotkała się z bardzo dobrymi reakcjami internautów, większość komentujących gratuluje rodzicom i chwali gest świeżo upieczonego ojca. Jak wynika z informacji gazeta.pl 12 stycznia na świat przyszła córka anonimowego mężczyzny.

 

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.