jestem tatą

W poznańskim szpitalu na Polnej, co roku rodzi się 7600 dzieci, jednak reakcja jednego z rodziców zdziwiła nawet pracowników placówki. Sprawdźcie, co dumny tata zrobił, aby okazać swoją radość. 

Radość z narodzin dziecka można wyrazić na wiele sposobów: jedni płaczą, drudzy chodzą z bananem na ustach, a jeszcze inni oblewają przyjście potomka na świat. A jeszcze inni malują różowym sprayem na masce swojego samochodu hasło „jestem tatą”. Zdjęciem auta na Facebooku pochwalił się Ginekologiczno- Położniczy Szpital Kliniczny na Polnej.

jestem tatą

Pracownicy szpitala podkreślają, że mimo tego, że w ich placówce na świat przychodzi 7600 rocznie to takiej reakcji nie widzieli jeszcze nigdy. Jedna z komentujących osób napisała – To mój sąsiad. Okna w domu wyglądały identycznie :))

„Jestem tatą” wyrażone w tak nietypowy sposób spotkała się z bardzo dobrymi reakcjami internautów, większość komentujących gratuluje rodzicom i chwali gest świeżo upieczonego ojca. Jak wynika z informacji gazeta.pl 12 stycznia na świat przyszła córka anonimowego mężczyzny.

 

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.