mydło od KFC

Kurczak w panierce, frytki i starszy pan w logo to pierwsze co przychodzi na myśl, gdy ktoś mówi o KFC. Ostatnio w Japonii pojawiło się coś bardzo nietypowego związanego ze znaną siecią fast foodów. Sprawdźcie o co chodzi. 

Japonia to kraj w którym można znaleźć wiele dziwnych rzeczy. Ale teraz w Kraju Kwitnącej Wiśni można dostać mydło w kształcie podudzia z kurczaka od KFC.

Mydła al’a KFC na szczęście / niestety nie można kupić. W Japonii można je wygrać na specjalnej loterii. Konkurs trwa od 1 do 11 listopada można zdobyć kupon na tajne i nieserwowane dotąd danie. No i oczywiście mydełka. Ci którzy je już dostali potwierdzają, że zapach musującego mydełka nie ma nic wspólnego ze sztucznym zapachem kostki rosołowej, a pachnie niepowtarzalnym zapachem smażonego kurczaka z tej właśnie sieci fast foodów. Podobno czuć w nim aż 11 przypraw!

Zobaczcie jak wygląda:

Skąd w ogóle wziął się pomysł na takie musujące mydełko? Stają się one coraz bardziej popularne. Dlatego fast food nawiązał współpracę z firmą Village Vanguard, która zajmuje się produkcją właśnie takich bomb zapachowych. A oficjalna nazwa ich mydełka to „Chicken smell bathing powder”.

Chcielibyście się użyć mydełka w kształcie podudzia z kurczaka?

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.