która wokalistka zarabia najwięcej

Magazyn Forbes opublikował listę najlepiej zarabiających wokalistek na świecie. Sprawdźcie kto wygrał i jakimi sumami dysponują gwiazdy. 

Świat show-biznesu ma dużo wad, ale ma też całkiem sporo zalet. Gwiazdy na prawdę dużego formatu zarabiają niewyobrażalne dla większości z nas pieniądze. Ranking Forbesa pokazuje to dosyć dosadnie. Najlepiej zarabiające wokalistki zarabiają po kilkadziesiąt milionów dolarów.

Na pierwszym miejscu tegorocznego rankingu najlepiej zarabiających wokalistek znalazła się amerykańska wokalistka Beyonce. W ostatnim roku gwiazda zarobiła 105 milionów dolarów. Beyonce ze swoimi 105 milionami stoi na podium w znakomitym towarzystwie. Choć żadna z pozostałych wyróżnionych artystek nie odniosła tak spektakularnego finansowego sukcesu. Drugie miejsce przypadło w udziale Adele, która może się poszczycić 69 mln dolarów dochodu, a na trzecim miejscu jest Taylor Swift z zarobkiem wynoszącym 44 mln dolarów.

Miejsca od 4. do dziesiątego zajmują kolejno: Celine Dion (42 mln dol.), Jennifer Lopez (39 mln), Dolly Parton, Rihanna (36 mln), Britney Spears (34 mln dol.), Katty Perry (33 mln dol.) oraz Barbra Streisand (30 mln dol.).

Patrząc na te sumy można poczucie ukucie zazdrości.

(Źródło: PAP)

 

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.