restauracja dla ludzi, którzy nie lubią ludzi

Restauracje kojarzą Ci się z hałasem i tłokiem, a Ty szczerze tego nie lubisz? Denerwują Cię ludzie głośno rozmawiający za Twoimi plecami, gdy jesz obiad? Znaleźliśmy miejsce, które spełni Twoje oczekiwania. Sprawdź szczegóły. 

Tłok i hałas potrafią zmęczyć nawet największego ekstrawertyka. Mimo że są ludzie, którym to na ogół nie przeszkadza, to jednak umówmy się czasem każdy z nas ma tego dość, a w wielu knajpach panuje właśnie taka atmosfera. Introwertycy to osoby, które zwracają się do swojego wnętrza i stamtąd czerpią energię, które lubią przebywać w swoim towarzystwie, a większych grupach się męczą. Dlatego dla osób z takim typem osobowości wychodzenie do zatłoczonych restauracji wcale nie wiąże się z przyjemnością.

Pomyśleli o tym także właściciele jednej z restauracji na nowojorskim Brooklynie. To miejsce idealne dla osób, którzy nie lubią innych. Ichiran to knajpa, serwująca japońską kuchnię i specjalizująca się głównie w ramenach. To, co czyni ją wyjątkową jest wnętrze oraz obsługa, której nie zobaczycie i nie będziecie musieli z nią rozmawiać. Jak to działa? Lokal jest podzielony na boksy, a każdy z nich ma specjalne okienko z zasłoną. Kelnerzy podają przez nie menu, a klienci muszą zaznaczyć, jakie danie chcą zjeść. Następnie obsługa serwuje jedzenie przez wspomniane okienko, przez które widać jedynie dłonie. Bardziej intymnych warunków do spożywania posiłku w knajpie nie możemy sobie wyobrazić!

Chcielibyście wybrać się do takiego miejsca czy raczej wolicie tradycyjny sposób zamawiania jedzenia?

 

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.