tańsze kosmetyki

Drogeria Rossman po raz kolejny organizuje dużą promocję. Rabat może sięgnąć nawet 55 procent. Sprawdźcie, co warto kupić i jak nie dać się oszukać przez kolejne dziesięć dni.

W popularnej drogerii od 10 – 19 października będzie można kupić wiele produktów w o wiele niższej cenie niż na co dzień. Promocja obejmuje „kolorówkę” czyli kosmetyki do makijażu oczu, twarzy, lakiery do paznokci oraz szminki.

Produkty będą tańsze o 49%, ale można zwiększyć rabat do 55%. Wystarczy zainstalować w telefonie aplikację Rossman i kupić co najmniej trzy różne kosmetyki objęte promocją. Jeżeli często robisz zakupy w tej drogerii to ta apka Ci się przyda, ponieważ oprócz zwiększenia rabatu przy okazji sezonowych dużych promocji, można śledzić inne promocje i przeglądać produkty, jakie ma w swojej ofercie sklepu.

Takie duże akcje promocyjne mają też sporo minusów. Trzeba uważać na to, aby nie skusić się obietnicą dużego rabatu i w ogóle nie zwracać uwagi na ceny. Jeżeli wiemy, że nasz ulubiony tusz do rzęs kosztuje normalnie ok. 40 złotych to po promocji powinien kosztować ok 20, jednak uważajcie ponieważ Rossman tuż przed promocją podnosi ceny różnych kosmetyków. Warto sprawdzać, czy kosmetyk, który chcemy kupić nie został już przez kogoś otworzony i używany. W Rossmanie przez kilka dni będzie masa klientów i duże zamieszanie, dlatego trzeba więcej uwagi poświęcić na to, czy nie kupujemy uszkodzonych produktów. Bo chyba nie chcemy kupować zepsutych kosmetyków nawet o połowę tańszych?

A o tym, co na prawdę warto kupić na tej promocji opowiadają dwie polskie youtuberki: Oliwia z CheersMyHeels oraz prowadząca kanał Makeup on a leash:

13 KOMENTARZE

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.