piątkowe premiery w kinie

Piątek to początek upragnionego weekendu. W tym czasie możemy pozwolić sobie na trochę rozrywki. Często naszym sposobem na relaks jest film. Dlatego przedstawiamy Wam piątkowe premiery w kinie. Sprawdźcie. 

W tym tygodniu na ekranach możemy zobaczyć siedem nowości. Swoją premierę ma szeroko reklamowany dramat „Przebudzenie dusz”. Historia zawiera elementy nadprzyrodzone i porusza tematykę związaną z duchami i życiem pozagrobowym. W tym tygodniu na dużych ekranach pojawią się filmy, które mają za zadanie nas rozbawić oraz takie, które zaciekawią najmłodszych widzów. A przecież dziś ich święto. Sprawdźcie piątkowe premiery w kinie.

Przebudzenie dusz

Dramat w reżyserii Jeremy’ego Dysona i Andy’ego Nymana  opowiada historię profesora Goodmana, który jest sceptycznie nastawiony do zjawisk paranormalnych. Jednak sytuacja się zmienia, gdy bohater dostaje list, który wygląda tak jakby został napisany z za grobu. Wiadomość jest autorstwa jego dawnego przełożonego – Charlesa Camerona. Człowiek ten zaginął 15 lat temu i został uznany za martwego. Cameron twierdzi jednak w liście, że potrzebuje pomocy Goodmana, aby wspólnie rozwiązać trzy tajemnicze sprawy, których nie udało się rozwikłać od lat. W trakcie śledztwa, profesor spotyka na swojej drodze trójkę osób nawiedzanych przez duchy. Każda z nich opowiada mu swoją straszną historię. 

https://youtu.be/IYyfkpCIWvc

Paryż i dziewczyna

Léonor Sérraille w swojej najnowszej produkcji opowiada o Pauli, która po długiej nieobecności wraca do Paryża. Właśnie zakończyła poważny związek i chce zacząć nowy rozdział w swoim życiu. Nie ma kogo prosić o wsparcie, bo relacje z matką są bardziej niż luźne, a wyrozumiałość przyjaciół dawno się skończyła. Dziewczyna jednak stawia czoła wyzwaniom zmagając się równocześnie ze swoimi skłonnościami do autodestrukcji.

https://youtu.be/e-lCzgvft2E

Wyszczekani

Max, pracujący dla policji rottweiler, samotnik w typie macho, zostaje wysłany na prestiżową wystawę psów, by zbadać tajemniczą sprawę związaną z nielegalnym handlem zwierzętami. Niestety, zostaje tam wysłany wraz ze swym partnerem – człowiekiem, co rodzi mnóstwo zaskakujących i zabawnych sytuacji. Komedia została wyreżyserowana przez Raja Gosnell.

Mario

Mario gra jako napastnik w rozwijającym się klubie piłkarskim. Jako jeden z lepszych zawodników ma szansę na miejsce w drużynie. Liczy na nie także nowy w klubie Leon, który gra na tej samej pozycji i też świetnie sobie radzi. Jednak zamiast ze sobą konkurować, chłopaki zbliżają się do siebie i wkrótce się zakochują. Swoje uczucie muszą ukrywać przed kolegami z zespołu i władzami klubu. Film reprezentuje produkcje z gatunku dramatu. Został wyprodukowany w Szwajcarii, a reżyserią zajął się Marcel Gisler.

https://youtu.be/oMii3mJhJSc

A może by tak trójkącik? 

Trójkąt seksualny – kusząca perspektywa czy nieakceptowalna dewiacja? Na pierwszy rzut oka nikt nie pomyślałby, że do bólu nudna i zachowawcza Estelle kiedykolwiek wpadnie na taki pomysł. A jednak! 34-latka wywraca swoje życie do góry nogami, gdy tylko postanawia zrealizować swoją dotychczas uśpioną fantazję. Z pomocą w wyborze odpowiednich partnerów przychodzą oczywiście bardziej doświadczone przyjaciółki. Sprawy komplikują się, gdy jej zamiary odkrywa partner – niebrany dotychczas pod uwagę jako potencjalny uczestnik tego „projektu”.

https://youtu.be/Kv2devbw44I

Zgizag Kid

Nono wychowuje ojciec i jego partnerka Gaby, mamy nie znał. Jego tata jest detektywem, inspektorem i od zawsze trenuje Nono w tym fachu. Na dwa dni przed 13. urodzinami, czyli bar micwą, symbolicznym wejściem w dorosłość, Nono dostaje specjalną misję. Ma rozpoznać w pociągu swojego nauczyciela i udać się z nim na trening, żeby stać się niczym prawdziwy inspektor.

Przygoda Nelly

Lato, wszyscy wybierają się na wspaniałe wakacje, tylko Nelly musi jechać z rodzicami do Rumunii i od początku nie jest tak, jak sobie wymarzyła. Do tego okazuje się, że nie jest to zwykły, rodzinny wyjazd. Tata nadal jest w pracy! Jakby tego było mało, nikt nie uprzedził Nelly, że mają się tu wkrótce przeprowadzić. Czy może być gorzej? Może – dziewczynka ucieka! To, co z początku groźne, szybko staje się początkiem fascynującej przygody, która uświadamia, że pozory mogą mylić i czasem warto przedefiniować swoje priorytety.

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.