piątkowe premiery w kinie

Piątek to początek upragnionego weekendu. W tym czasie możemy pozwolić sobie na trochę rozrywki. Często naszym sposobem na relaks jest film. Dlatego przedstawiamy Wam piątkowe premiery w kinie. Sprawdźcie. 

W tym tygodniu na ekranach możemy zobaczyć siedem nowości. Swoją premierę ma szeroko reklamowany dramat „Przebudzenie dusz”. Historia zawiera elementy nadprzyrodzone i porusza tematykę związaną z duchami i życiem pozagrobowym. W tym tygodniu na dużych ekranach pojawią się filmy, które mają za zadanie nas rozbawić oraz takie, które zaciekawią najmłodszych widzów. A przecież dziś ich święto. Sprawdźcie piątkowe premiery w kinie.

Przebudzenie dusz

Dramat w reżyserii Jeremy’ego Dysona i Andy’ego Nymana  opowiada historię profesora Goodmana, który jest sceptycznie nastawiony do zjawisk paranormalnych. Jednak sytuacja się zmienia, gdy bohater dostaje list, który wygląda tak jakby został napisany z za grobu. Wiadomość jest autorstwa jego dawnego przełożonego – Charlesa Camerona. Człowiek ten zaginął 15 lat temu i został uznany za martwego. Cameron twierdzi jednak w liście, że potrzebuje pomocy Goodmana, aby wspólnie rozwiązać trzy tajemnicze sprawy, których nie udało się rozwikłać od lat. W trakcie śledztwa, profesor spotyka na swojej drodze trójkę osób nawiedzanych przez duchy. Każda z nich opowiada mu swoją straszną historię. 

Paryż i dziewczyna

Léonor Sérraille w swojej najnowszej produkcji opowiada o Pauli, która po długiej nieobecności wraca do Paryża. Właśnie zakończyła poważny związek i chce zacząć nowy rozdział w swoim życiu. Nie ma kogo prosić o wsparcie, bo relacje z matką są bardziej niż luźne, a wyrozumiałość przyjaciół dawno się skończyła. Dziewczyna jednak stawia czoła wyzwaniom zmagając się równocześnie ze swoimi skłonnościami do autodestrukcji.

Wyszczekani

Max, pracujący dla policji rottweiler, samotnik w typie macho, zostaje wysłany na prestiżową wystawę psów, by zbadać tajemniczą sprawę związaną z nielegalnym handlem zwierzętami. Niestety, zostaje tam wysłany wraz ze swym partnerem – człowiekiem, co rodzi mnóstwo zaskakujących i zabawnych sytuacji. Komedia została wyreżyserowana przez Raja Gosnell.

Mario

Mario gra jako napastnik w rozwijającym się klubie piłkarskim. Jako jeden z lepszych zawodników ma szansę na miejsce w drużynie. Liczy na nie także nowy w klubie Leon, który gra na tej samej pozycji i też świetnie sobie radzi. Jednak zamiast ze sobą konkurować, chłopaki zbliżają się do siebie i wkrótce się zakochują. Swoje uczucie muszą ukrywać przed kolegami z zespołu i władzami klubu. Film reprezentuje produkcje z gatunku dramatu. Został wyprodukowany w Szwajcarii, a reżyserią zajął się Marcel Gisler.

A może by tak trójkącik? 

Trójkąt seksualny – kusząca perspektywa czy nieakceptowalna dewiacja? Na pierwszy rzut oka nikt nie pomyślałby, że do bólu nudna i zachowawcza Estelle kiedykolwiek wpadnie na taki pomysł. A jednak! 34-latka wywraca swoje życie do góry nogami, gdy tylko postanawia zrealizować swoją dotychczas uśpioną fantazję. Z pomocą w wyborze odpowiednich partnerów przychodzą oczywiście bardziej doświadczone przyjaciółki. Sprawy komplikują się, gdy jej zamiary odkrywa partner – niebrany dotychczas pod uwagę jako potencjalny uczestnik tego „projektu”.

Zgizag Kid

Nono wychowuje ojciec i jego partnerka Gaby, mamy nie znał. Jego tata jest detektywem, inspektorem i od zawsze trenuje Nono w tym fachu. Na dwa dni przed 13. urodzinami, czyli bar micwą, symbolicznym wejściem w dorosłość, Nono dostaje specjalną misję. Ma rozpoznać w pociągu swojego nauczyciela i udać się z nim na trening, żeby stać się niczym prawdziwy inspektor.

Przygoda Nelly

Lato, wszyscy wybierają się na wspaniałe wakacje, tylko Nelly musi jechać z rodzicami do Rumunii i od początku nie jest tak, jak sobie wymarzyła. Do tego okazuje się, że nie jest to zwykły, rodzinny wyjazd. Tata nadal jest w pracy! Jakby tego było mało, nikt nie uprzedził Nelly, że mają się tu wkrótce przeprowadzić. Czy może być gorzej? Może – dziewczynka ucieka! To, co z początku groźne, szybko staje się początkiem fascynującej przygody, która uświadamia, że pozory mogą mylić i czasem warto przedefiniować swoje priorytety.

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.