Dzień Ojca

23. czerwca będziemy świętować Dzień Ojca, ale zanim złożymy życzenia warto zastanowić, jaki upominek sprawiłby radość jednemu z najważniejszych mężczyzn w naszym życiu. Sprawdźcie propozycje prezentów na Dzień Ojca. 

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. Najważniejsze, aby ten czas spędzić razem. Jednak dzieci zawsze chcą podkreślić to, że ich rodzice są dla nich ważni jakimś drobnym upominkiem. Ale co zrobić jeśli nie wiemy tylko, że chcemy coś podarować, a nie wiemy co? Proponujemy zajrzeć na naszą listę prezentów.

Książka

Jeżeli Twój tata jest fanem literatury to kolejna pozycja mu dużą radość. Możesz przyjrzeć się, jakie tytuły twój tata ma na swojej półce i wybrać książkę reprezentującą jego ulubiony gatunek.

Zestaw nietypowych piw

Większość mężczyzn lubi i pije piwa. Jednak interesującym prezentem będzie zestaw nietypowych alkoholi. W ofercie mamy teraz wiele piw rzemieślniczych, które potrafią zaskoczyć smakiem. W ogóle alkohol to jest dobry pomysł na Dzień Ojca. Lepsze jakościowo wysokoprocentowe trunki to dobry upominek dla dojrzałego mężczyzny.

Skrzynka na butelki

Jeżeli zdecydujecie się na podarowanie ojcu alkoholu i wybierzecie zestaw piw możecie dać mu je w zestawie ze skrzynką na butelki. Ten gadżet to dobry pomysł na prezent sam w sobie. Jest to upominek praktyczny, a zarazem designerski. Super wygląda np. w warsztacie lub podczas imprez plenerowych.

Emocje

Bardzo ciekawym pomysłem jest podarowanie tacie, czegoś co zapewni mu interesujące przeżycie. Możecie postawić na bilet na mecz jego ulubionej drużyny, koncert lub film i wybrać się razem z nim. To będzie coś, co zostanie w jego pamięci jako miły upominek.

Praktyczny prezent

Mówi się, że prezenty takie jak koszula, krawat, t-shirt są oklepane i lepiej unikać ich jak ognia. My jednak nie mówimy, że jest to zły pomysł. Jeżeli Wasz tata mówi o tym, że potrzebuje nowej koszuli i musi iść na zakupy to super jeśli pójdziecie razem z nim lub po prostu wyręczycie go w tym zadaniu i kupicie mu coś, czego naprawdę potrzebuje.

Wspólna kolacja

Wspólna kolacja w restauracji czy przygotowana samodzielnie w domu to także trafiony pomysł. Cała rodzina przy jednym stole i ploteczki to miły sposób na spędzenie tego szczególnego dnia.

A jakie Wy macie pomysły na Dzień Ojca?

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.