prezenty na komunie

Maj się zbliża, a razem z nim czas pierwszych komunii. Jest to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu dziecka i wszyscy zaproszeni na tę uroczystość goście zastanawiają się nad upominkiem. Sprawdźcie, jakie prezenty na komunie będą najbardziej trafione. 

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie dla dziecka. Trudne przeżycie psychiczne, które wiąże się ze stresem, z chęcią dobrego zaprezentowania się, ale także z niewątpliwie podniosłą uroczystością i przyjęciem. Zaproszeni goście chcą uczynić to wydarzenie jeszcze bardziej wyjątkowym i chcą podarować dziecku prezent, który wywoła uśmiech na jego twarzy.

Jeżeli mowa o idealnych prezentach komunijnych to warto pamiętać o tym, aby były powiązane z zainteresowaniami dziecka i jego charakterem. Warto także pomyśleć o niematerialnych prezentach, które dostarczą mu niezapomnianych wspomnień. Jeśli rodzice się zgodzą można zainwestować w skok ze spadochronem, kurs robienia biżuterii lub cykl treningów z ulubionej dyscypliny sportu. Jednak jeśli wolicie podarować dziecku coś bardziej materialnego zobaczcie jakie prezenty na komunie będą w tym roku najbardziej trafione.

Rolki, rower

Rower to komunijny klasyk w dziedzinie prezentów. Jednak teraz jeżdżenie rowerem jest bardzo modne, a poza tym dzięki niemu możemy nakłonić dziecko do uprawiania sportu. Podobnie jest z rolkami, które są popularnym gadżetem. Co ważne są to dobre prezenty zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Wszystko zależy od wzoru i modelu. Przy wyborze warto zorientować się, jakie kolory podobają się dziecku najbardziej.

Aparat fotograficzny

To dobra propozycja, ponieważ może dzięki temu dziecko odkryje w sobie pasję do fotografowania. Jeżeli to zajęcie nie stanie się hobby dziecka to aparat przyda się nawet w amatorskim wydaniu. Zawsze będzie miało czym uwiecznić wyjątkowe dla siebie chwile.

Zegarek, smartwatch

Zegarek to kolejny klasyk komunijny. A w dodatku ładny dodatek, wykształcenie w dziecku nawyku noszenia zegarków jest dobrym pomysłem. Po pierwsze jest to praktyczne, a po drugie w dorosłym życiu będzie dodawał elegancji i klasy. Dla dzieci, które są zafascynowane technologicznymi nowinkami dobrym prezentem są smartwatche. Łączą w sobie wiele funkcji i pomagają organizować czas, co jest ważne w świecie, w którym wiele czynników nas rozprasza.

Biżuteria

Złoty lub srebrny łańcuszek z krzyżykiem to dobry pomysł zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Pierwsza komunia święta to religijna uroczystość. Warto o tym pamiętać przy wybieraniu prezentu. A srebrny lub złoty medalik będzie pamiątką po tym wyjątkowym wydarzeniu.

Sprzęty elektroniczne

Tablet, komputer lub telefon to prezenty komunijne, które dzieci dostają z tej okazji już od jakiegoś czasu, jednak nadal jest to dobry pomysł. Pierwsza komunia to odpowiedni czas, aby dziecko dostało swój pierwszy telefon. A komputer i tablet są potrzebne i pomocne w nauce. Poza tym są jednym ze źródeł rozrywki, której dzieci niewątpliwie potrzebują.

Deskorolka elektryczna

Jest to bardzo modny obecnie gadżet wśród najmłodszych. Korzystają z nich młode gwiazdy internetu, na których dzieci się wzorują. Jeżeli dziecko chodzi do szkoły na piechotę to taka deskorolka skróci czas drogi ze szkoły do domu i odwrotnie.

Czytnik e-booków

Jeżeli wiecie, że dziecko lubi czytać, to będzie to dla niego najlepszy prezent. Na pewno wywoła masę radości. Czytniki są bardzo wygodnym narzędziem do czytania z ogromną bazą książek. Po prostu raj dla książkoholików. Skorzystać będzie mogła cała rodzina, bo gdy dziecko nie czyta po lekturę mogą sięgnąć dorośli.

Instrument muzyczny

To świetny pomysł jeśli wiemy, że dziecko ma zainteresowania muzyczne. Jeżeli samo jeszcze nie sprecyzowało swoich upodobań muzycznych tylko mówi o tym, że lubi muzykę warto pomyśleć nad gitarą. Pomoże rozwinąć pasję muzyczną u dziecka, dodatkowo jest jednym z popularniejszych prezentów.

Quady, skutery, motory

To bardziej prezenty z listy marzeń chłopców. W tym wieku większość z nich przejawia zainteresowania motoryzacyjne. Jeżeli rodzice zgodzą się na taki prezent można spełnić marzenie dziecka. Jedna warto pamiętać, aby sprzęt był dla dziecka bezpieczny.

A jakie są wasze propozycje na komunijne prezenty?

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.