Robert Lewandowski

Robert Lewandowski zaskoczył fanów podjęciem ważnej decyzji. Większość kibiców czeka na rozstrzygnięcia w sprawie przyszłości klubowej zawodnika, ten jednak ogłasza nową bardzo ważną współpracę biznesową. 

Robert Lewandowski oprócz umiejętności na boisku pokazuje także, że dobrze radzi sobie na polu biznesowym. Ostatnio jednak w jego życiu jest sporo zmian związanych z interesami. Piłkarz rozstał się ze swoim agentem Cezarym Kucharskim.  Lewandowski chciałby zmienić barwy klubowe i przejść do jednego z najlepszych klubów na świecie. Ma mu w tym pomóc Pini Zahavi, z którym od niedawna współpracuje piłkarz. Zawodnik podjął także decyzję o rozstaniu się z Mariuszem Siewierskim, który odpowiadał za sprawy biznesowe. W związku z tą zmianą piłkarz potrzebował nowej firmy. I znalazł ją. Wybrał jedną z największych agencji marketingowych na świecie. 

Lewandowski to piłkarz, który ciągle chce więcej. Zarówno na polu sportowym jak i biznesowym. Teraz znalazł partnera, który pomoże zadbać mu o interesy. Zawodnik podpisał kontrakt z globalnym liderem marketingu sportowego – Lagardère Sports. Ten ruch ma pomóc wzmocnić jego pozycję reklamową na całym świecie. Lagardère Sports będzie zarządzać komercyjnym wykorzystaniem wizerunku Lewandowskiego na wszystkich rynkach zagranicznych, poza Polską. Ma zdobywać, wybierać i realizować kontrakty reklamowe Polaka.

Od początku mojej piłkarskiej kariery moim głównym celem był ciągły rozwój, a nadrzędną wartością profesjonalizm. Tego wymagam zarówno od siebie, jak i od ludzi, którzy pracują w moim zespole. Dlatego cieszę się, że będę mógł wspólnie z Lagardère Sports rozwijać się w tak istotnym obszarze mojej kariery, jakim jest wizerunek – tłumaczy swoją decyzję Lewandowski.

Lagardère Sports jest częścią wielkiego konglomeratu Lagardère Sports and Entertainment. Współpracuje z ponad 100 klubami piłkarskimi (w tym Borussia Dortmund, Olympique Lyon), a wśród jej klientów jest ok. 250 sportowców (m.in. Caroline Wozniacki i Richard Gasquet), a także dwie federacje piłkarskie – węgierska i polska (PZPN).

(Źródło: businessinsider.com.pl)

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.