warsaw shore

W ostatnim odcinku Warsaw Shore doszło do krwawej bójki. Jeden z uczestników trafił po niej do szpitala. MTV zastanawia się co zrobić dalej. Czy tak własnie zakończy się historia popularnego reality show? 

Warsaw Shore to dla jednych rozrywka i program na tak zwany reset mózgu, a dla innych kontrowersyjny format, który jest idealnym polem do krytyki. A krytykować jest co, ponieważ nieraz zachowania ekipowiczów są zadziwiające i nieodpowiednie. A ostatnio także postępowanie dwóch uczestników show było tak brutalne, że zostali natychmiastowo usunięci z programu z zapowiedzią, że nigdy więcej nie pojawiają się na antenie MTV.

Brutalne zachowania uczestników

W ostatnim odcinku Warsaw Shore, który został wyemitowany w niedzielę 6 maja na antenie MTV można było zobaczyć nieodpowiednie zachowanie uczestników. Jacek Bystry już we wcześniejszym sezonie uderzył jedną z uczestniczek.

Jednak w przerwie między sezonami niczego się nie nauczył i wracając z imprezy do domu ekipy kłócił się z Wiktorią, Eweliną i Jolantą. Finał kłótni był taki, że mężczyzna z całej siły wypchnął Wiktorię z samochodu. Dziewczyna upadła na plecy i tylko dzięki interwencji ochroniarza nie uderzyła głową o chodnik. Drugą bardzo groźną sytuacją pokazaną na antenie stacji w niedzielę była krwawa bójka między Jolantą Mróz, a Marcinem „Brzydalem” Maruszakiem. W domu ekipy, gdzie śpią i żyją podczas nagrań pijana dziewczyna napadła na chłopaka. Zaczęła atakować go butem na obcasie, wbijając mu szpilkę w głowę kilkukrotnie.

Na miejscu musieli interweniować ochroniarze obiektu, w którym realizowano zdjęcia, a mężczyzna z zakrwawioną głową trafił do szpitala. Inni uczestnicy w setkach nagrywanych w studiu krytykowali zachowanie Jolanty, ale nie wyjaśniono widzom, co tak naprawdę stało się w domu i dlaczego doszło do ataku. Zarówno Jacek Bystry jak i Jolanta Mróz zostali usunięci z programu. Wielu widzów nie potrafiło ukryć szoku po obejrzeniu scen agresji, czemu dawali wyraz w komentarzach na fanpage’u „Warsaw Shore”. W niedzielę po emisji odcinka stacja MTV Polska wydała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała o całkowitym zerwaniu współpracy z Bystrym i Mróz.

Co dalej z kontrowersyjnym formatem? 

Stacja MTV zastanawia się nad przyszłością jednego ze swoich flagowych programów, czyli Warsaw Shore. Z pierwszego składu ekipy została już tylko Anna Aleksandrzak i Ewelina Kubiak, w ekipie jest wiele rotacji. Jednak to nigdy nie przyczyniło się do myśli o zlikwidowaniu programu. Inaczej jest tym razem. Przez brutalne zachowanie uczestników stacja rozważa zakończenie produkowania reality show. Szefowie stacji debatują nad przyszłością – nie wykluczają kontynuacji programu jednak zaznaczają, że nie pojawią już w nim osoby, które zostały usunięte z programu – zdradzają szefowie stacji w rozmowie z wirtulanemedia.pl

Co myślicie o takim zachowaniu uczestników Warsaw Shore?

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.