warsaw shore

W ostatnim odcinku Warsaw Shore doszło do krwawej bójki. Jeden z uczestników trafił po niej do szpitala. MTV zastanawia się co zrobić dalej. Czy tak własnie zakończy się historia popularnego reality show? 

Warsaw Shore to dla jednych rozrywka i program na tak zwany reset mózgu, a dla innych kontrowersyjny format, który jest idealnym polem do krytyki. A krytykować jest co, ponieważ nieraz zachowania ekipowiczów są zadziwiające i nieodpowiednie. A ostatnio także postępowanie dwóch uczestników show było tak brutalne, że zostali natychmiastowo usunięci z programu z zapowiedzią, że nigdy więcej nie pojawiają się na antenie MTV.

Brutalne zachowania uczestników

W ostatnim odcinku Warsaw Shore, który został wyemitowany w niedzielę 6 maja na antenie MTV można było zobaczyć nieodpowiednie zachowanie uczestników. Jacek Bystry już we wcześniejszym sezonie uderzył jedną z uczestniczek.

Jednak w przerwie między sezonami niczego się nie nauczył i wracając z imprezy do domu ekipy kłócił się z Wiktorią, Eweliną i Jolantą. Finał kłótni był taki, że mężczyzna z całej siły wypchnął Wiktorię z samochodu. Dziewczyna upadła na plecy i tylko dzięki interwencji ochroniarza nie uderzyła głową o chodnik. Drugą bardzo groźną sytuacją pokazaną na antenie stacji w niedzielę była krwawa bójka między Jolantą Mróz, a Marcinem „Brzydalem” Maruszakiem. W domu ekipy, gdzie śpią i żyją podczas nagrań pijana dziewczyna napadła na chłopaka. Zaczęła atakować go butem na obcasie, wbijając mu szpilkę w głowę kilkukrotnie.

Na miejscu musieli interweniować ochroniarze obiektu, w którym realizowano zdjęcia, a mężczyzna z zakrwawioną głową trafił do szpitala. Inni uczestnicy w setkach nagrywanych w studiu krytykowali zachowanie Jolanty, ale nie wyjaśniono widzom, co tak naprawdę stało się w domu i dlaczego doszło do ataku. Zarówno Jacek Bystry jak i Jolanta Mróz zostali usunięci z programu. Wielu widzów nie potrafiło ukryć szoku po obejrzeniu scen agresji, czemu dawali wyraz w komentarzach na fanpage’u „Warsaw Shore”. W niedzielę po emisji odcinka stacja MTV Polska wydała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała o całkowitym zerwaniu współpracy z Bystrym i Mróz.

Co dalej z kontrowersyjnym formatem? 

Stacja MTV zastanawia się nad przyszłością jednego ze swoich flagowych programów, czyli Warsaw Shore. Z pierwszego składu ekipy została już tylko Anna Aleksandrzak i Ewelina Kubiak, w ekipie jest wiele rotacji. Jednak to nigdy nie przyczyniło się do myśli o zlikwidowaniu programu. Inaczej jest tym razem. Przez brutalne zachowanie uczestników stacja rozważa zakończenie produkowania reality show. Szefowie stacji debatują nad przyszłością – nie wykluczają kontynuacji programu jednak zaznaczają, że nie pojawią już w nim osoby, które zostały usunięte z programu – zdradzają szefowie stacji w rozmowie z wirtulanemedia.pl

Co myślicie o takim zachowaniu uczestników Warsaw Shore?

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.