podarte jeansy

Podarte jeansy są bardzo modne i lubiane przez wiele kobiet. Nadają świeżego wyglądu i luzu. Jednak zwłaszcza latem mogą wyrządzić ich właścicielkom sporo krzywdy. 

Na ulicach możemy zobaczyć wiele kobiet, które zakładają właśnie takie spodnie. Ten trend modowy ma zarówno całą rzeszę zwolenników jak i przeciwników. Jednak ostatnio w sieci pojawiają się wpisy, które pokazują, że podarte jeansy to nie zawsze dobry pomysł.

Podarte jeansy zaczynają być problematyczne w momencie, w którym świeci ostre słońce i kiedy to nasze nogi nie opalają się równomiernie. A wiemy jak trudno jest wyrównać opaleniznę! W internecie możemy zobaczyć coraz więcej „ofiar”  pięknej pogody. Wpisy ukazujące nierówną opaleniznę nóg zdobywają sporą popularność w Internecie.

Jedna z użytkowniczek Twittera pokazuje swoje opalone w kratkę nogi i przestrzega przed siedzeniem na słońcu w podartych jeansach. – Ja już ma swoją nauczkę – piszę dziewczyna w sieci. Ważne, aby uczyć się na błędach innych i pamiętać, aby latem stosować kremy SPF, które uchronią naszą skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Więcej o pielęgnacji skóry latem przeczytasz tutaj. 

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.