podarte jeansy

Podarte jeansy są bardzo modne i lubiane przez wiele kobiet. Nadają świeżego wyglądu i luzu. Jednak zwłaszcza latem mogą wyrządzić ich właścicielkom sporo krzywdy. 

Na ulicach możemy zobaczyć wiele kobiet, które zakładają właśnie takie spodnie. Ten trend modowy ma zarówno całą rzeszę zwolenników jak i przeciwników. Jednak ostatnio w sieci pojawiają się wpisy, które pokazują, że podarte jeansy to nie zawsze dobry pomysł.

Podarte jeansy zaczynają być problematyczne w momencie, w którym świeci ostre słońce i kiedy to nasze nogi nie opalają się równomiernie. A wiemy jak trudno jest wyrównać opaleniznę! W internecie możemy zobaczyć coraz więcej „ofiar”  pięknej pogody. Wpisy ukazujące nierówną opaleniznę nóg zdobywają sporą popularność w Internecie.

Jedna z użytkowniczek Twittera pokazuje swoje opalone w kratkę nogi i przestrzega przed siedzeniem na słońcu w podartych jeansach. – Ja już ma swoją nauczkę – piszę dziewczyna w sieci. Ważne, aby uczyć się na błędach innych i pamiętać, aby latem stosować kremy SPF, które uchronią naszą skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Więcej o pielęgnacji skóry latem przeczytasz tutaj. 

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.