Patryk Vega powraca z nowym filmem

Już niedługo do kin trafi nowy film sensacyjny w reżyserii dobrze nam znanego Patryka Vegi. Jak donoszą niektóre źródła, rolę w produkcji dosłały m.in. Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska oraz Andrzej Grabowski.

Patryk Vega nie należy do grona ulubieńców polskich krytyków filmowych. Jego filmy, najczęściej uważane są za bardzo słabe i często recenzenci nie szczędzą słów krytyki. Jednak mimo tego cieszą się największym zainteresowaniem wśród polskich widzów. „Kobiety mafii”, „Botoks”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” zdobywały i biły rekordy popularności. Reżyser także czuje, że to jego moment i nakręca kolejną sensacyjną produkcję. Akcja będzie rozgrywać się we Wrocławiu, a film będzie opowiadał historię seryjnego mordercy. Makabryczne sceny, pokazy kaskaderskie i plejada polskich gwiazd – na te elementy na pewno możemy liczyć w najnowszej produkcji Patryka Vegi. Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, w projekcie zagrają Daria Widawska i Małgorzata Kożuchowska, która wcieli się w zupełnie inną postać niż do tej pory. Na ekranach będziemy mogli zobaczyć jej mroczne wcielenie.

Patryk Vega kończy pracę także nad drugą częścią „Kobiet mafii”. Premiera jest zaplanowana na Walentynki 2019 roku. Istotne jest również to, że Vega odkupił prawa od ATM Grupa do kontynuacji kolejnych części filmu oraz serialu „Pitbull”. Wiadomo, że ta produkcja będzie należała do trylogii „Kobiety mafii” i zostanie nazwana – „Pitbull. Królowa chuliganów”. Premiera planowana jest na 11 listopada 2021 roku.

Już zacieram ręce na myśl o tym, jakie historie i wątki zostaną tym razem poruszone. Czy reżyser po raz kolejny nas zaskoczy?

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.