sufit
foto. gloswielkopolski.pl

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w  z poznańskiej szkole. W jednej z klas w Zespole Szkół Komunikacyjnych oberwał się sufit. W środku byli uczniowie. 

Podczas lekcji w jednej z sal w poznańskim Zespole Szkół Komunikacji oberwał się sufit – podaje „Głos Wielkopolski”. Portal publikuje zdjęcia sali, w której doszło do zawalenia.

Do oberwania sufitu doszło w sali informatycznej na ostatnim – piątym piętrze budynku. Powodem tego zdarzenia były, trwające, prace budowlane. W wyniku wypadku rannych zostało 4 uczniów. Odnieśli lekkie obrażenia. Jednak jeden uczeń czuł się na tyle źle, że karetka pogotowia zabrała go na dodatkowe badania do szpitala.

Zniszczeniu uległ także sprzęt elektroniczny. Najbardziej ucierpiały laptopy i telefony. Na miejscu zdarzenia działa policja, nadzór budowlany i pracownicy Centrum Zarządzania Kryzysowego dla Miasta Poznania. Sytuacja jest pod kontrolą. Wspólnie z panem dyrektorem dokonamy jeszcze sprawdzenia innych pomieszczeń pod względem bezpieczeństwa – uspokaja Przemysław Foligowski, dyrektor Wydziału Oświaty UM.

Na szczęście konstrukcja, która się oberwała była lekka i dzięki temu uczniowie nie odnieśli poważnych obrażeń.

(Źródło: gloswielkopolski.pl)

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.