sufit
foto. gloswielkopolski.pl

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w  z poznańskiej szkole. W jednej z klas w Zespole Szkół Komunikacyjnych oberwał się sufit. W środku byli uczniowie. 

Podczas lekcji w jednej z sal w poznańskim Zespole Szkół Komunikacji oberwał się sufit – podaje „Głos Wielkopolski”. Portal publikuje zdjęcia sali, w której doszło do zawalenia.

Do oberwania sufitu doszło w sali informatycznej na ostatnim – piątym piętrze budynku. Powodem tego zdarzenia były, trwające, prace budowlane. W wyniku wypadku rannych zostało 4 uczniów. Odnieśli lekkie obrażenia. Jednak jeden uczeń czuł się na tyle źle, że karetka pogotowia zabrała go na dodatkowe badania do szpitala.

Zniszczeniu uległ także sprzęt elektroniczny. Najbardziej ucierpiały laptopy i telefony. Na miejscu zdarzenia działa policja, nadzór budowlany i pracownicy Centrum Zarządzania Kryzysowego dla Miasta Poznania. Sytuacja jest pod kontrolą. Wspólnie z panem dyrektorem dokonamy jeszcze sprawdzenia innych pomieszczeń pod względem bezpieczeństwa – uspokaja Przemysław Foligowski, dyrektor Wydziału Oświaty UM.

Na szczęście konstrukcja, która się oberwała była lekka i dzięki temu uczniowie nie odnieśli poważnych obrażeń.

(Źródło: gloswielkopolski.pl)

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.