W tym roku karnawał trwa niezwykle krótko. Wykorzystajmy go dobrze, bo wielkimi krokami zbliża się Środa Popielcowa rozpoczynająca Wielki Post. Tak się składa, że wypada ona w rozsławione święto zakochanych – czy zamiast celebrować miłość, zdecydujemy się posypać głowy popiołem? Jedno nie wyklucza drugiego, zatem podpowiadamy czym obdarować drugą połówkę na Świętego Walentego!

Spersonalizowana biżuteria

Biżuteria to klasyk, który nigdy nie wychodzi z mody, ale co powiesz na dodanie jej osobistego akcentu? Naszyjnik z grawerowanymi inicjałami, bransoletka z ważną dla Was datą czy zawieszka z mapą miejsca, gdzie się poznaliście – te subtelne akcenty biżuteryjne mogą stać się wspaniałym symbolem Waszej miłości.

Książka z dedykacją

Dla miłośników literatury i zagorzałych czytelników idealnym prezentem będzie po prostu książka! Możesz pokusić się o osobistą dedykację od serca na pierwszej lub którejś ze środkowych stron, mających szczególne znaczenie w kontekście Waszej znajomości.. Może to być ulubiona powieść Twojego partnera/ parterki lub nowość literacka, która idealnie wpisuje się w jego zainteresowania. 

Album wspomnień

W dobie cyfrowej łatwo zapominamy o wartości tradycyjnych zdjęć. Stwórz album ze wspólnymi fotografiami, który będzie kroniką Waszej znajomości.  To prezent, który nie tylko z biegiem lat będzie nabierał tylko większej wartości, ale dosłownie zobrazuje rozwój Waszego pięknego uczucia!

Romantyczna kolacja w domu

Jak wiadomo – najlepszym prezentem jest wspólnie spędzony czas! Może zwyczajnie zorganizujesz romantyczną kolację przy świecach w domowym zaciszu? Przygotuj ulubione dania swojego partnera lub zamów jedzenie z restauracji, która ma dla Was szczególne znaczenie. Stwórz intymną atmosferę, włączając muzykę, która Was łączy, zapal świeczki i udekoruj stół małymi, romantycznymi akcentami.

Chodźmy gdzieś razem – voucher, bon, warsztat! 

Wspólne przeżycia to prezenty, które zapadają w pamięć na długo. Może to być lekcja tańca, warsztaty ceramiczne, koncert, seans filmowy, wizyta w teatrze, wspólny lot balonem czy degustacja win w lokalnej winnicy. Wybierz coś, co pozwoli Wam na nowo odkrywać siebie nawzajem i cieszyć się wspólnym czasem.

Walentynki – kicz czy wielkie święto zakochanych?

Walentynki to idealna, ale nie jedyna okazja, aby pokazać bliskim, jak bardzo są dla nas ważni! Niezależnie od tego, czy obchodzisz walentynki oraz od tego, jaki prezent finalnie wybierzesz – pamiętaj, że najważniejsze jest Twoje uczucie i duże wyczucie w kwestii celebrowania tego święta. Dla niektórych to dzień, jak każdy inny, a dla innych może mieć ono symboliczną wartość.

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.