data ślubu księcia hurry'ego i meghan markle
foto. tvn24.pl

Informacja o zaręczynach księcia Harry’ego i Meghan Markle była niemałym zdziwieniem. Dziś Pałac Kensington poinformował kiedy dokładnie odbędzie się ślub zakochanych. 

Ślub brytyjskiego księcia Harry’ego i amerykańskiej aktorki Meghan Markle odbędzie się 19 maja 2018 roku – poinformował Pałac Kensington. Para weźmie ślub w zamku w Windsorze. Jest obok londyńskiego Pałacu Buckingham i Pałacu Holyrood w Edynburgu główna rezydencja brytyjskich monarchów.

To tutaj książę Karol w 2005 roku poślubił Kamilę Parker-Bowles, obecną księżną Kornwalii. Jak informował wcześniej rzecznik księcia, narzeczeni sami wybrali windsorski zamek, bo jest dla nich „specjalnym miejscem”. Dodał, że w ceremonii weźmie udział babcia Harry’ego – królowa Elżbieta II.

Ślub ma być momentem zabawy i radości, ma również odzwierciedlać charaktery młodej pary – podkreślił przedstawiciel Harry’ego. Zapowiedział, że Markle wystąpi o brytyjskie obywatelstwo. Pozostawi sobie jednak także obywatelstwo amerykańskie.

Informację o zaręczynach piątego w kolejce do brytyjskiego tronu księcia Harry’ego i amerykańskiej aktorki Meghan Markle podano 27 listopada. Młodszy syn następcy tronu księcia Karola i wnuk królowej Elżbiety II 33-letni Harry i 36-letnia Meghan Markle, znana przede wszystkim z amerykańskiego serialu „W garniturach” („Suits”), poznali się w lipcu 2016 roku przez wspólnych znajomych. Kilka miesięcy później książę publicznie poinformował o łączącej ich relacji, krytykując brytyjskie i światowe media za naruszanie prywatności jego nowej partnerki.

W pierwszych dniach po odkryciu przez dziennikarzy związku księcia z aktorką tabloidy publikowały między innymi rozmowy z członkami jej dalszej rodziny, spekulacje o związku. Zamieszczano erotyczne zdjęcia Markle, między innymi z filmowych scen łóżkowych. Harry i Meghan przeprowadzą się do Pałacu Kensington w Londynie. Mieszkają już tam książę William i księżna Kate oraz dwoje ich dzieci.

(Źródło: tvn24.pl)

 

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.