tom hanks

Pamiętacie tę akcję w mediach społecznościowych kiedy Tom Hanks opublikował zdjęcie z maluchem? Okazuje się, że ta historia ma swój ciąg dalszy. Gwiazdor ma zamiar przyjechać do Polski i spełnić swoje marzenie. 

W listopadzie ubiegłego roku Tom Hanks wrzucił na swoje konto na Instagramie zdjęcie z Fiatem 126p. O zdjęciu zrobiło się głośno u nas w kraju i nie tylko. Było trochę żartów, że taka wielka gwiazda  pozuje z naszym maluchem. Było też trochę dumy, że to właśnie do auta produkowanego w Polsce aktor pała sympatią. I w związku z tym nasi rodacy podjęli pewną inicjatywę.

I'm so excited about my new car!! Hanx.

A post shared by Tom Hanks (@tomhanks) on

Polacy postanowili zorganizować zbiórkę na malucha dla aktora. Całą akcją kierowała Monika Jaskólska. Na co dzień mieszka w Bielsku Białej. To miejscowość, w której kiedyś produkowano te kultowe samochody.

Aktor był i jest nadal zachwycony inicjatywą polskich fanów. Jest w stałym kontakcie z Moniką Jaskólską. Zaprosił ją nawet do Los Angeles. Podczas tej wizyty mogli ze sobą porozmawiać i lepiej się poznać.

Tom Hanks zdradził, że po malucha przyjedzie osobiście! Prawdopodobnie odwiedzi Polskę w lipcu. Samochód ma być prezentem na jego 61 urodziny.

 

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię