Co jakiś czas stajemy przed bardzo poważnym problemem – gdzie zabrać naszą drugą połówkę w weekend, z okazji jej urodzin lub imienin? Niektóre miejsca, takie jak chociażby kino czy teatr, zostały już przez nas wielokrotnie odwiedzone. Gdzie możemy zabrać naszą drugą połówkę, jeśli naprawdę chcemy ją zaskoczyć?

Escape room

Coraz większą popularnością cieszą się zabawy w tak zwanych escape roomach. Grupa ludzi zostaje zamknięta w pokoju, z którego musi się uwolnić w określonym czasie. Aby tego dokonać muszą oni rozwiązać szereg zagadek o charakterze logicznym oraz odgadnąć, gdzie ukryte są kolejne wskazówki pomagające zlokalizować klucz do drzwi. To doskonały sposób na wspólne spędzenie czasu. Możemy sprawdzić,  jak współpracuje nam się z ukochaną osobą w rozwiązywaniu problemów. A poza tym takie wyjście to gwarancja dobrej zabawy w gronie przyjaciół.

Randka w chmurach

 W Internecie można znaleźć oferty lotów niewielkimi samolotami lub balonami nad miastem. To absolutnie niesamowite przeżycia, które zapewniają zapierające dech w piersiach widoki. Lot można zaplanować w taki sposób, aby możliwe było zobaczenie najciekawszych rejonów miasta, a nawet wylot poza jego terytorium. Wyobraźmy sobie radość ukochanej osoby, kiedy będzie ona podziwiać ulubione okolice z lotu ptaka.

Kolacja na wysokości

 Na pewno wielokrotnie jedliście razem obiad lub kolację, może nawet czasami wspólnie gotujecie.  A gdyby tak zjeść w restauracji położonej na ostatnim piętrze najwyższego budynku w mieście? Wieczorem wszystkie okoliczne budynki są pięknie oświetlone, do tego jeszcze dochodzi zmieniająca się pora dnia na niebie – możemy usiąść do stołu o zachodzie słońca, a wychodząc z restauracji podziwiać gwiazdy na niebie. Przecież nie od dziś wiadomo, że spacery w takich okolicznościach są bardzo romantyczne.

Każdy z nas chciałby spędzać ze swoją drugą połówką jak najwięcej chwil. Jednakże z biegiem czasu nasze pomysły mogą się wyczerpać, dlatego też warto poszukać nowych inspiracji. Zawsze możemy zapytać naszych znajomych lub poszperać w Internecie. Rozglądajmy się  dookoła, gdyż wiele z tych rzeczy możemy znaleźć w najbliższej okolicy.

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Skomentuj
Wprowadź swoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.